Rajcovní hvězda Tváře Krejčíková: Vystavila prsa v kůži! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. srpna 2022

Svátek slaví Alena, zítra Alan

Rajcovní hvězda Tváře Krejčíková: Vystavila prsa v kůži!

Krejčíková vystavila prsa v kůži!
Krejčíková vystavila prsa v kůži! (Foto Herminapress.cz)

Chlapům se v těle vařila krev, ženy musely závistivě zatínat pěsti. Přírodou obdařená Aneta Krejčíková (26) ovládla pódium sobotní Tváře jen v kožených kalhotkách a podprsence. 

Její nadupaný výstřih působí na muže jako magnet. To se ale seriálové Gábině z Ulice vůbec nelíbí. „Co mám dělat, lidi si mých prsou prostě všímají. A nelíbí se mi to! Samozřejmě bych se u nich radši zapsala dobrou prací, než tělesnými proporcemi. Na svoje tělo si teprve zvykám,“ překvapila Aneta sebekritikou v talkshow Kilák. „Doufám, že to třeba změní i Tvář,“ přemýšlela nahlas. Ve třetím díle na ní padla popová zpěvačka Christina Aguilera (36) a musela s kůží na trh. 

Na video s Krejčíkovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
antonuis.j
18. 9. 2017 • 15:18

Rajcovní< ?????? TOHLE???? Leda pro primitivní uslintané panice-nadrženečky z AHA!. Tahle divná kobylovitá ženská je vysloveně ohyzdná, Marfuša rozteklá a kredenciózní, s naprosto šeredným a odpudivým ks..obličejem, něco tak otřesného a slizkého se fakt nevidí - leda asi v redakci AHA...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.