PROZRAZENO: Tohle je nová milenka Romana Vojtka v seriálu Ulice! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

PROZRAZENO: Tohle je nová milenka Romana Vojtka v seriálu Ulice!

Kateřina Janečková miří do Ulice. Bude hrát milenku Hynka (Roman Vojtek).
Kateřina Janečková miří do Ulice. Bude hrát milenku Hynka (Roman Vojtek). (TV Nova)

Do Ulice míří nová postava Dáši  v podání herečky Kateřiny Janečkové. Ta se v Ulici poprvé objeví ve čtvrtek. Dáša je nová přítelkyně Hynka Urbana (Roman Vojtek) a hned na úvod se tváří tvář setká s Hynkovou bývalou přítelkyní a matkou jeho syna Gábinou, kterou hraje Aneta Krejčíková.

Katka, kterou natáčení Ulice moc baví, prozradila, jak jí to s novými  hereckými kolegy klape: „S Romanem Vojtkem jsem se poprvé setkala až na place v Ulici,  ale hned jsem měla pocit, jako bychom se znali už dlouho. Ani s Anetou jsem se před tím moc neznala, ale skvěle jsme si sedly.“

A i když si v zákulisí všichni rozumí, v seriálu budou Dáša s Gábinou stát proti sobě a budou muset zvládat situace, které s sebou přináší život ve chvíli, kdy si rodiče malého dítěte najdou nové partnery. „Dáša je v pohodě holka, tak uvidíme, jak to celé zvládne,“ dodala na závěr Katka.

Kateřina Janečková (29) není žádným seriálovým nováčkem. Hrála už v Rodinných poutech, Velmi křehkých vztazích nebo Ošklivce Katce.Přečtěte si
humphrey.b
19. 3. 2014 • 20:15

Katka je krásná holka, moc krásná a navíc sympaťanda.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.