Vdova Gregorová o tyjátru na hrobě Brzobohatého (†79): Radek by měl radost! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Vdova Gregorová o tyjátru na hrobě Brzobohatého (†79): Radek by měl radost!

Hana Gregorová
Hana Gregorová (Foto Aha!: D. Kundrát, P. Machan, M. Hykl, M. Pátek)

Vysmáté selfie na hrobě Radka Brzobohatého (†79) pobouřilo čtenáře deníku Aha! – a nejen je. „Chovaly se hůř než puberťačky!“ I taková kritika se snesla na hlavu Hany Gregorové (65) a její kamarádky poté, co si v den pátého výročí smrti legendárního herce fotily selfie na jeho hrobě a ještě se po něm prošly.

Reakce vdovy je víc než překvapivá! „Je mi opravdu jedno, co si lidé myslí. Jde snad o mne a o Radka,“ řekla včera Aha! Gregorová. Po hrobě prý šlapala, protože ho chtěla upravit. „Jinak to nešlo! Dělám to tak pokaždé,“ zdůraznila. Vdova se ohradila také proti tomu, že místo posledního odpočinku jejího manžela bylo ve výroční den hercovy smrti neupravené. „Chodím za Radkem pravidelně a vždycky hrob čistím! Nemohu za to, že tam lidi nosí levný svíčky, které se připečou na náhrobní desku,“ hájí se Gregorová.

Svérázné vysvětlení má i pro vysmáté selfie s kamarádkou. „Že se nad hrobem usmíváme? Tak to by se Radkovi naopak líbilo! Než odešel, říkal mi – chci veselý pohřeb, chci, aby se lidé smáli...“ vysvětlila Aha! Gregorová. Proto prý na jeho pohřeb pozvala cimbálovku a snažila se být veselá! „Jak mně bylo uvnitř, že jsem plakala, to byla jen moje věc. Chtěla jsem Radkovi splnit poslední přání,“ dodala vdova.

Psychiatr Jan Cimický: Radek by se selfíčkům zasmál...
„Jednou z Radkových stěžejních rolí byl Řek Zorba v karlínském divadle. Zorba se smál, když byl veselý, a Zorba se smál a tančil, když byl smutný. Myslím, že by se Radek selfíčkům zasmál a byl by rád, že se nad ním nepláče. Nejsmutnější chvíle mnoho lidí řeší skutečně polárními emocemi. To znamená protilehlými – jako když na pohřbu místo žalu panuje veselí a lidé jsou místo v černé v bílé. Nebo na hrobě nepláčeme, ale smějeme se. Lidé jsou různí a každý to má v sobě jinak.“

Čtenáři Aha! jsou pobouřeni: Absolutní neúcta k zesnulému!
(z diskuze na www.ahaonline.cz)

„Absolutní neúcta k místu, kde je pan Brzobohatý pohřben! Absolutní neúcta k zesnulému!“ (fizi)

„Obě »dámy« mají už určitý věk, a tak by si měly uvědomit, že hřbitov není žádná kavárna ani obývací pokoj s pohovkou! Chovaly se hůř než puberťačky!“ (kzz)

„V přeneseném slova smyslu tančí paní Gregorová na hrobě svého manžela už poměrně dlouho. Tak teď se po hrobě prošla skutečně... Velmi smutné!“ (marlen5)

 Gregorová o konci divadla Radka Brzobohatého: Ztratila jsem motivaci!

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
15. 9. 2017 • 10:05

Cimický je blbec, co spolu s dalšími psychoodborníky do zblbnutí opakuje, že vše je dovoleno a nic není nenormální pokud neubližuje. Zapomněl , že hřbitov je fakt pietní místo a všechno má svou normu. Cimický je blb ještě větší, než jsem si myslela, protože co on má co řešit co by nějakýmu Brzobohatýmu mělo a nemělo vadit ?!!! Bože, kam jsme to vlezprd..dopracovali !Cimický má slušné peníze, protože obstarává 70 % ze 100 % magorů šoubýzu, tak co by si slušností podrážel židli, žejo ?! A ta baba co rajtuje na hrobě a fotí se se svým ksichtem i s náhrobky okolními , by měla od rodin v záběru : Jordán, Podzimek a Řepa dostat pěstí.Nechtěla bych mít spojovaný hrob s ksichtem té Sloveny a její díratě oblíklý kamarádky. Lidem bych doporučila, nechoďte tam! Máte levný svíčky a baba nemá na to, zaplatit si na hřitově službu, která by se o úklid postarala .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.