Herec Igor Bareš: Takhle si žije v roubence z roku 1842! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Herec Igor Bareš: Takhle si žije v roubence z roku 1842!

Partnerka Igora Bareše zdědila roubenku po rodičích.
Partnerka Igora Bareše zdědila roubenku po rodičích. (archiv Blesku)

Oáza klidu. Tím je pro Igora Bareše (51) a jeho manželku, herečku Antonii Talackovou (39), jejich chalupa nedaleko České Lípy. Ve chvílích volna si tam herec může dokonce zahrát kulečník!

„Tahle usedlost vznikla v roce 1842. Jelikož to jsou Sudety, tak tu byli němečtí majitelé, od kterých to koupil český majitel a od něho pak můj tchán,“ prozrazuje herec. „Je to chaloupka, kterou jsem zdědila po rodičích. Sháněli ji, když jsem byla v maminčině bříšku, aby měli kam uniknout z Prahy. Až když mi byly tři roky, tak koupili tuhle starou rozbitou nemovitost, na které tatínek celý život pracoval,“ vzpomíná Antonie s tím, že nyní stavbu okolí pilně opečovává její muž.

Námořnická místnost

„Tatínek tu strávil celý život, dokonce ho tady i položil. Je to jeho život a jeho zásluha. A taky maminky,“ říká Talacková. Její otec vlastnoručně postavil kachlová kamna, vyrobil dřevěný nábytek a zařídil námořnickou místnost s kulečníkem, kterou vyzdobil artefakty a fotografiemi lodí, na nichž se plavil vlastně celý život. „Vytvořil to pro vnučku, aby viděla, co všechno dělal...“ vysvětluje herečka v pořadu Aleše Cibulky (40) Můžu dál?, který můžete vidět už zítra ve 22:15 na TV Barrandov.

Dětská předtucha

Zatímco dcera Igora Bareše a Antonie Talackové dostala jméno po mamince, syn je po tchánovi Alois. „Lojzíka jsme v podstatě počali po odchodu tatínka. Rodiče mi zemřeli rychle za sebou a na můj vkus dost předčasně. Najednou přišla Toninka a řekla, že mám v bříšku miminko. Tři týdny chodila, že ho tam mám. Já už na ni byla i škaredá, protože jsem byla nešťastná z tátova odchodu. Pak jsem si ale udělala test a opravdu jsem tam měla mimino!“ prozradila herečka.

Na video s Barešem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.