Petr Kostka: Trable s dcerou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Petr Kostka: Trable s dcerou!

Petr Kostka měl velké trable s dcerou Zuzanou...
Petr Kostka měl velké trable s dcerou Zuzanou... (Aha! – Marek Pátek)

Sympatický herec Petr Kostka, který nedávno oslavil 79. narozeniny, vždy neprožíval jen pozitivní dny plné radosti. Musel totiž řešit neshody s jeho dcerou Zuzanou Kostkovou…

Manželka Petra Kostky Carmen Mayerová se vždy o všechny holčičky starala s pečlivostí a láskou. Kostka se musel zase otáčet v práci, aby rodinu uživil.

Zatímco Helence a Kačce se líbily věci, které jim Mayerová šila, Zuzce, kterou má herec z prvního manželství, šaty radost neudělaly. ,,…Zuzka měla vždy raději kalhoty a trička,“ řekla Mayerová. Tyto menší konflikty, ale rodina neřešila.

Až když Zuzka byla starší, začala se situace vyostřovat a nakonec Zuzana rodině oznámila, že má homosexuální orientaci. Všichni tedy pochopili, jak se věci mají a jejich vztahy se opět začaly urovnávat…tedy do chvíle než Zuzana začala dělat horší problémy.

Petrova dcera se seznámila se starší ženou Janou, se kterou nakonec začala i žít a pořídily si společný pozemek, na který si půjčily peníze.

Jenže Jana pak onemocněla rakovinou a Zuzana jí opustila a zanechala jí po sobě dluhy. Láska jí přešla a našla si jinou ženu. To Petra Kostku velice naštvalo, protože má rád poctivost. Dle Aha pro ženy se tehdy rozhodl Janě pomoci, protože se cítil zodpovědný za Zuzanino chování.

Na video s Terezou Kostkovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.