Žilková kontra Batulková: Válka tchyní v plném proudu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. července 2024

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Žilková kontra Batulková: Válka tchyní v plném proudu!

Vztahy mezi Batulkovou a Žilkovou jsou na bodě mrazu.
Vztahy mezi Batulkovou a Žilkovou jsou na bodě mrazu. (Foto Aha! – Martin Hykl, Karel Kopáč, Daniel Černovský, ara)

Válka tchyní pokračuje! Dana Batulková (59) prohlásila o Veronice Žilkové (55), že se chová jako světská, protože medializovala rozchod Jakuba (33) a Agáty (32) Prachařových. „Dana byla první, která nemlčela,“ vrací ale Daně úder Veronika.

Batulková se totiž nabourala do Agátina Facebooku, protože údajně podváděla jejího syna Jakuba. A když Prachař kvůli tomu Agátu opustil, Žilková se tehdy k situaci začala vyjadřovat a mimo jiné prohlásila: „Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím.“

Ani světský...
Reakce Batulkové na sebe nedala dlouho čekat. „Připadá mi nedůstojné vyřizovat si jakékoli věci přes média. Nechci nikoho urazit, ale ani světský by se k sobě takovým způsobem nechovali,“ prohlásila v rozhovoru s duem Těžkej Pokondr na Frekvenci 1.

Dana prý mlží
To Veroniku opět vyprovokovalo. „Ale to není urážka. Všichni rádi chodíme na poutě a kolotoče! Být světský je obdobná práce jako být komediantka,“ zavtipkovala nejdřív Žilková. „Ale teďˇvážně! Dana trochu mlží. Získala informace o Agátě na základě hacknutí její soukromé korespondence a ONA to pak zveřejnila. Potrestala se sama!“

Šulcové moudro
Touhou po důkazech prý tak Batulková ublížila svým blízkým víc, než kdyby mlčela. „Jana Šulcová má krásné moudro: Vlastním tělem zastavím auto manžela své největší nepřítelkyně, když vím, že by jeho nečekaný návrat mohl způsobit průšvih v rodině,“ říká Žilková.

Smíří je vnučka?
A potom nad vším mávla rukou s tím, že tohle jsou všechno hlouposti. Nejdůležitější teď je holčička, která se Agátě a Jakubovi v září narodí. „Doufám, že bude Dana svoji vnučku hlídat. Já už na ni moc času mít nebudu. Hlídám Kryšpína, mám jedenáctiletou dceru a nemohoucí matku,“ prohlásila Veronika s tím, že by právě miminko mělo nastávající babičky usmířit.
„Myslím, že nám dá holčička oběma pěkně zabrat. Zatím na ultrazvuku na celý svět jen vystrkuje zadeček a zakrývá si obličej. To ale vysílá signál, že dokud se všichni nesrovnáme a neusmíříme, nechce nás ani vidět,“ dodala Žilková.

O válce v rodině čtěte v Aha pro ženy! 

Na video s Žilkovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
8. 6. 2017 • 00:07

Žilková si plete facebook s WikiLeaks a Batulkovou s Assangem. To je v kostce o té blbce všechno!

platykodon
7. 6. 2017 • 13:20

Stará Žíla trpí poruchou paměti. O Agátě sama vypráví, že je kur.va, že se o dítě postará a najednou je přetížená. To je tedy famílie jen co je pravda. Batulková je svá, ale Žílu mít v rodině, to je pohroma. V té rodině jsou všichni pošahaní.

6010
7. 6. 2017 • 10:28

Batulková se určitě Agátě nenabourala do Facebooku, ale měla jí určitě v přátelích.Tudíž se tam jen koukla.To je normální.Ale nechtěla bych mít s rodinou Žilkové nic společného, ani bydlet někde u nich poblíž.To je trhovkyně a její dcérenka je jako to jablko, co nepadá daleko od stromu. Od nich co nejdále.

mrochta
7. 6. 2017 • 08:33

A o dítě se nebude starat vlastní matka, že musí být hlídání?

mrochta
7. 6. 2017 • 08:27

Ještě nedávno říkala, že když Jakub a Agáta dítě nebudou chtít, postará se o nej ona sama. Nějaká zmatená. A zase se 'nenápadně' stala strašně pracovitá oproti všem ostatním. No jo...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.