Ťukněte si s celebritou! Markéta Konvičková slaví 23! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. ledna 2023

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Ťukněte si s celebritou! Markéta Konvičková slaví 23!

Markéta Konvičková slaví narozeniny!
Markéta Konvičková slaví narozeniny! (Foto: Adam Kovář)

23. narozeniny slaví zpěvačka Markéta Konvičková. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a samozřejmě to zdravíčko!

Zpěvačka Markéta Konvičková, držitelka Českého slavíka v kategorii Objev roku 2010, byla vybrána do třetí řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Talentovaná Markéta Konvičková, která studovala Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, má za sebou řadu zdařilých alb. Jmenujme: Kafe, bar a nikotin, Na šňůře perel, Má přání k Vánocům či Tablo. Je držitelkou Českého slavíka Mattoni v kategorii Objev roku 2010 a ocenění Objev roku 2010 Hudebních cen Óčka.

Za sebou má zpěvačka též filmový debut, a to v romantickém hudebním snímku Muzzikanti (2017) režiséra Dušana Rapoše. Jde o snímek plný písniček a melodií od folklorních kořenů až po mladou rockovou současnost, odehrávající se na československopolském trojmezí.

Na televizní obrazovce se Markéta Konvičková předvedla v mnoha TV pořadech, např. Máme rádi Česko, Zpívá celá rodina, Královny popu - Pocta legendám, Poslední zhasne, Galashow s latinou 2016. Stala se též jednou ze soutěžících v třetí řadě úspěšné pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas. Kromě ní účast přijali Tatiana Vilhelmová, Martha Issová, Adéla Gondíková, Ondřej Ruml, Aleš Háma, Marin Dejdar a Milan Peroutka. Bratrem Markéty Konvičkové je entomolog a politický aktivista Martin Konvička.

Video: Markéta Konvičková musela kvuli účasti v “Hlasu” opustit přítele

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.