Manévry na Nově: Jak to bude s Lucií a Reyem? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Manévry na Nově: Jak to bude s Lucií a Reyem?

Lucie a Rey se do nočních služeb určitě nepohrnou.
Lucie a Rey se do nočních služeb určitě nepohrnou. (Foto TV Nova)

Nové zprávy, čas i stanice! V televizi Nova došlo na velké manévry, které se týkají zejména zpravodajství, kde jsou hlavními hvězdami Lucie Borhyová (38) a Rey Koranteng (42).

K oslavě 23. narozenin, které připadají na 4. února, se Nova rozhodla pro velké změny.

„Tematické stanice se od svého založení postupně programově vyvíjely a teď, když dospěly do podoby, kterou jsme si představovali, rozhodli jsme se přistoupit k rebrandingu (omlazení obchodní značky, pozn. red.),“ řekla Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova s tím, že stanice Fanda se mění v Nova Action a Telka v Nova Gold.

Největší změna se ale týká stanice Smíchov, ze které se stane Nova 2, což souvisí právě se zpravodajstvím. Právě pro dvojku se totiž chystá nové zpravodajství TN2. Jde o obdobu Nočních televizních novin, které v roce 2013 uváděla ve stejném čase po 22. hodině i Lucie s Reyem. Ústřední tváří by zatím podle Novy měla být moderátorka a reportérka Michaela Šmídová (31). Na televizní obrazovce se poprvé představí v pondělí 6. února.

Podle posledního vyjádření Novy se s Borhyovou a Korantengem zatím nepočítá, ale jak už se v minulosti mnohokrát ukázalo, věci se rychle mění. Je tedy dost možné, že pokud bude chtít televize na novou zpravodajskou relaci nalákat diváky, může povolat své největší hvězdy. Stejně jako před čtyřmi lety. Ale protože jde o vysílání v pozdních večerních hodinách, Lucie a Rey, kteří mají doma malé děti, se do moderování sami od sebe nejspíš nepohrnou.

Historie se opakuje
Zpravodajskou noční relaci měla Nova už před čtyřmi roky. Na začátku ji moderovali i Lucka s Reyem, ale pak je vystřídala stálá trojka Petra Svoboda (34), Emma Smetana (28) a Markéta Fialová (45). V říjnu 2013 byly ale zprávy nakonec zrušeny. Jedno ale moderátorky spojuje – všechny jsou oblékány do oranžové barvy. Je to snad psychologický tah, aby upoutaly více pozornosti?

Další novinky: Zazpívá Gott i Gondíková
*Tvoje tvář má známý hlas – třetí řada odstartuje 26. února (mj. Gondíková, Dejdar či Vilhelmová).
*Chart Show – premiérové díly pěvecké show s hvězdnými hosty Libora Boučka (např. Gott).
*Výměna manželek – už od jara vtrhnou na obrazovky premiérové díly dramat ze soukromí manželství.
*Specialisté – kriminální seriál s partou okolo Davida Prachaře (58) můžete vidět každé pondělí večer.
*Robinsonův ostrov – v lednu už také odstartovala nová reality show z filipínské divočiny.Přečtěte si
brunos
1. 2. 2017 • 18:47

Pošlete ty dva lemply zametat sníh !

britva
1. 2. 2017 • 17:37

dnešní zprávy jsou jen samá vražda, znásilnění, rvačky, uřezaný hlavy, upálený lidi, krev, krádeže a smrt. nic jinýho ve zprávách už není. takže se ani nedívám a info , co mě zajímá hledám na netu. takže si tam posaďte třeba sv. Petra, je mi to péérdele.

zamlzena
1. 2. 2017 • 13:46

Zprávám se všeobecně nedá věřit, jdou přes síto. Tihle dva ale silně demonstrují, že stanice Nova je fakticky pouze bulvár.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.