Donutilův synek: Láska z rodiny miliardáře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Donutilův synek: Láska z rodiny miliardáře!

Miroslav Donutil se svým synem Martinem.
Miroslav Donutil se svým synem Martinem. (Foto: Martin Hykl, )

Martin Donutil (25), syn herce Miroslava Donutila (65), potkal svou osudovou lásku. Před třemi lety se totiž zamiloval do Viktorie Zrzavé (18). Tento šťastný pár se seznámil na finále České Miss.

Viktorie je totiž neteří Michaely Bakala, která deset let tuto soutěž pořádala. „Viki studuje a přemýšlí, co dál, a je dobře, že zatím jdou její úvahy mimo můj obor, protože už tatínek mě vedl k tomu, že není dobré, když dva dělají totéž, obzvlášť co se herectví týče. Proto jsem rád, že ji zajímají jazyky a jde jinou než divadelní cestou,“ prozradil pro Sedmičku mladý herec.

Jejich lásku berou oba dva velmi vážně. Dokonce spolu začali i bydlet. „Je to osudový vztah a to, že jsme se potkali, je krása,“ dodal Martin Donutil.Přečtěte si
-bello-
2. 1. 2017 • 23:49

zkratik jo , díky.Byla jsem fakt líná. Ona je blbá jak tágo.Přechylování je naopak naše staletá výsada a je fajn gendrově vědět s kým má jeden tu čest.Máme jiný systém jazyka, ale blbá Bakala se zhlídla na Západě a pasuje to na Čecha. Myslím, že oba zdrhli, ne se odstěhovali! Hm to zní : ... madame Bakala, monsieur Bakala a děti Bakala , nebo že by Bakalátka?

mord
1. 1. 2017 • 23:28

bellmeku ty jsi tak vypatlaná že to je úplně proti přírodě jak může být někdo tak omezený jako jsi ty hloupá lhářko

-bello-
1. 1. 2017 • 21:00

Chudák holka. Nikde bych se nechlubila jménem Bakala . P.S. Od kdy je z Maláčové Bakalová ?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.