Troška se zastal Donutila: Závist a nepřejícnost je tu stále! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Troška se zastal Donutila: Závist a nepřejícnost je tu stále!

Přes dvaadvacet let účinkoval herec Miroslav Donutil (65) na prknech Národního divadla v oblíbené hře Sluha dvou pánů. V prosinci ale čeká představení derniéra, s čímž herec nesouhlasí. Podpory se mu teď dostalo i ze strany Zdeňka Trošky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

holubjozef@...
22. 07. 2016 13:21

mekanik,ty sciplina ty odrudek sve debilni mamy, a jeste sveho fotra ktereho ani neznas, opravdu se nauc psat ty hovado. az pujdu srat tak mne muzes vylizat mou ***ku.

janmalik@...
22. 07. 2016 01:27

mekanik ty prase ,tebe rodice museli tlouc po tej tve blbe palici, ale podle mne asi hodne malo, uz od narozeni. nauc se nejdrive psat cesky ,ty ***amote, pomocna skola at ti vrati penize , a pozadej sve rodice at ti tu tvou hlavu, jeste trochu zbouchaji, mozna prides k rozumu.

mekanik
22. 07. 2016 07:00

malík-zavři drštku černá tlamo máš hubu akorát na kouření černých tchuráků ty kriple

mekanik
21. 07. 2016 09:26

Ela Anrow nebav se sMarcinkem je to hnědá dáseň čili nepřizpůsobivý čili cik.án jak poleno a ještě k tomu debil.vypadá jak tchurák bliju z něho

Sarah Woldekiros
21. 07. 2016 05:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janmalik@...
22. 07. 2016 01:33

chaluge, ty mrzaku nedonosenej, co se ***s do nas, ty pako vylizany, jakym pravem ty ***e, podivej se do sve ***e,jesli ho tam nemas zasunutyho od vcera, buzik zasrany.

Sarah Woldekiros
22. 07. 2016 07:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

br123
18. 07. 2016 22:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stekajicikocka
18. 07. 2016 11:30

Myslím, že bystrý je tu dnes opravdu málokdo. Ti bystřejí jsou dávno za kopečky a zde pobývají jen "ovce, ovčáci a vlci "

ivoadler
18. 07. 2016 11:30

Když on Donutil je příliš velký suverén a to nas ere každýho (režiséra).

st.rec
18. 07. 2016 06:58

Nejlepší Donutilova role je Pradivý příběh o Sněhurce,to jak vypráví o bílé holce co se styděla za svoji bílou pleť a nakonec si vzala hnědáka se kterým měla hnědáčky fakt byl umělecký kus za který bych donutil ke kopanci do ....

mekanik
18. 07. 2016 06:34

bel

-bello-
19. 07. 2016 23:59

holubjozef@...
22. 07. 2016 13:26

ty vylizane pako ,ty muzes milovat jen buziku, homo zasrany.

-bello-
17. 07. 2016 23:34

Donutil ho začal hrát ještě když byl plný síly.Už není a navíc leckdy už přehrává !!! Viděla jsem Sluhu několikrát, schválně několikrát, protože se mi to líb, ale chvílema byl i trapnej..Když to Donutil chce přesunout jinam, tak kam?Měl by do dotovaného Semaforu .Tam je to tak malý, že to dalších 20 let možná dokáže ještě uskákat.
Dědicům nejde o kvalitu, ale prachy!
Solidní lístek stojí pro některé lidi v ND tolik, že nemůžou a tak se bez Sluhy taky obejdou!
Troška kecá, Donutil se nemusí učit, roli měl 20 let jistou, jenže role není trafika na furt!.Troška si životnost role v Národním plete s funkcemi v poslanecký sněmovně
(Taky na furt )

ivoadler
18. 07. 2016 11:34

Taky jsem ho viděl v té hře a už je to pár let a už tehdy přehrával. Není to zas takovej bůh, za kterýho se vydává. Když pro někoho je měřítkem kvality, že se lidi smějou, tak u Donutila je kvalita zaručená i v osmdesáti. Neříkám, že by si lidi po návštěvě divadla měli brát prášky proti bolesti hlavy, ale když on Donutil z nás dělá kór voly.

ararat
17. 07. 2016 21:17



Alena Ponistova
ararat ty jsi už tak tupá.že nevíš co píšeš,kdy mi smazaláli příspěvky?No v Ostravě už máš přezdívku Marfušenka,tak není se co divit.Tvá zloba a nenávist tě dostane,tam kde už patříš dávno.Jsi omylem vytvořený člověk.
To se mi líbí · Odpovědět · 4 hod

***
Ponistova,nezuř socko pruho­vaná­.Mar­fušen­ka ale nepovídej fákt a z čeho to vypynulo? Že by z tvé kebule? No klidně si mě Ponistova nazývej mě to neuráží,ty jsi stará a hloupá a lepší už to nebude,a že tě smázli,to je pravda jenom ty už o tom nevíš,

Tak zoufalče a zase napiš ať se pobavím

-bello-
17. 07. 2016 23:39

ararat
magore, tak oni někoho smázli a ten dotyčný to doteď nepostřehl a neví ?
hi hi , tys blbááááá !
Zalez a uč se zvratný slovesa

ararat
18. 07. 2016 07:08


-bello- ty blbečku,to se tebe netýká tak zales do díry ty hlupaňo z Práglu,hlavně abys tv věděla něco o zvratných slovesech něco,ty bys o tom nemluvila kdybych ti to tady nedala a jenom po mě papouškuješ,tak jako ze vším ,ty jsi jenom hysterka a znervózníš když ti tady něco dám a ty o tom nic nevíš..a že Ponistovou smázli tak to je pravda,normální člověk si toho všimne,ale blbec to neví
17. 07. 2016 23:39

-bello-
20. 07. 2016 00:10

ararat
nějak mě nebavíš

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.