Tanečnice Ondřeje Banka ze StarDance: Okamžitý konec! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Tanečnice Ondřeje Banka ze StarDance: Okamžitý konec!

Diváci si během přenosu nevšimli, jak moc Kamila trpí.
Diváci si během přenosu nevšimli, jak moc Kamila trpí. (Foto Aha! – David Kundrát, ČT)

Smutná zpráva pro fanoušky televizní soutěže StarDance: Tanečnice Kamila Tománková (38) ze zdravotních důvodů okamžitě odstupuje! Co bude dál s lyžařem Ondřejem Bankem (35)?

Už během sobotního přímého přenosu StarDance musela Kamila sesbírat veškeré síly. Měla velký problém, aby diváci neviděli, jak moc trpí bolestí. „Výhřez krční ploténky, který se mi stal při prvním kole letošní StarDance, mi bohužel nedovoluje pokračovat dále. Bolest a omezená hybnost levé ruky je problém, který by pouze snižoval náš taneční výkon, a proto jsem se rozhodla, že soutěž ukončím,“ svěřila Tománková s tím, že Ondra bude mít možnost dál pokračovat s jinou tanečnicí.

Kamilu nahradí v sobotu vypadnuvší Eva Krejčířová (36), která tančila s Ladislavem Vízkem (61). „Odchod Kamči mě hrozně moc mrzí. Hlavně kvůli ní, protože ji StarDance strašně baví. Je z toho smutná,“ posteskl si Bank.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.