Exmanžel Sklenaříkové: Zklamal tchána! Co vyváděl? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Exmanžel Sklenaříkové: Zklamal tchána! Co vyváděl?

Bývalý tchán si Christiana zamiloval. Fotbalista ale přijel na Slovensko, a ani se neobtěžoval mu zavolat...
Bývalý tchán si Christiana zamiloval. Fotbalista ale přijel na Slovensko, a ani se neobtěžoval mu zavolat... (Foto ara)

Exmanžel Adriany Sklenaříkové (44) fotbalista Christian Karembeu (45) měl s bývalým tchánem lepší vztahy než jeho vlastní dcera. O to více Miroslava Sklenaříka (67) mrzelo, když se jeho exzeť vypravil na Slovensko, a ani se nepokusil s ním setkat…

„Dozvídám se to teď od vás. Mrzí mě to, protože jsme měli dobré vztahy,“ řekl Sklenařík pro Nový čas. Fotbalista strávil nějaký čas na Slovensku a bývalého tchána vůbec nekontaktoval. Je přitom paradoxní, že sama Sklenaříková si na poměry v rodině v minulosti stěžovala, zato Karembeu si se Sklenaříkem rozuměl skvěle. Modelčin otec totiž Christiana velmi obdivuje. „Je to fantastický fotbalista,“ prohlásil o něm.

Christianovi, který žil s Adrianou šestnáct let, zjevně přirostla vlast jeho exmanželky k srdci. „Slovensko jsem navštívil už několikrát. Předtím jsem ze slovenských měst poznal jenom Banskou Bystřici,“ svěřil se fotbalista, který se s blonďatou sexbombou rozvedl před pěti lety. „Kdyby ještě přijel, rád se s ním setkám,“ vzkazuje mu bývalý tchán.

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.