Festival Pigyáda – Léto lásky odstartuje o víkendu v Šiklandu. Láká na Chinaski, Ewu Farnou, Xindla X i moderátorské hvězdy Evropy 2 | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Festival Pigyáda – Léto lásky odstartuje o víkendu v Šiklandu. Láká na Chinaski, Ewu Farnou, Xindla X i moderátorské hvězdy Evropy 2

 (Léto lásky)

Již tento pátek, 12. srpna, odstartuje v zábavním parku Šikland na Vysočině velký hudební a zábavní festival ve stylu hippies s názvem Pigyáda – Léto lásky. Akci připravují se Šiklandem, Evropa 2, nejposlouchanější rádio pro mladé, a multimediální projekt Pigy. Festival, kde si na své přijdou děti i rodiče, přiveze všechny hvězdy Summer All Stars (Chinaski, Slza, Jelen, Meky Žbirka a Xindl X) a také Ewu Farnou a kapely Eddie Stoilow. Kromě 20 tuzemských interpretů se návštěvníci festivalu mohu těšit na akrobatická a kouzelnická představení nebo cvičení s Hankou Kynychovou. Nebude chybět ani ohňostroj, TV NOVA chill-out zona s Ozákovým křeslem a další bohatý doprovodný program.

Již tento víkend, od 12. do 14. srpna, proběhne v Šiklandu u Zvole nad Pernštejnem festival Pigyáda – Léto lásky. Festival, který se ponese v duchu oslav lásky, přátelství, hudby, tance, zábavy a barev, láká na opravdové hvězdy. Na stagi Evropy 2, kde festival moderují Zorka Hejdová a Pavel Cejnar, vystoupí například Chinaski, Jelen, Slza, Meky Žbirka a Xindl X. Na Pigy stagi se mohou návštěvníci těšit na Ewu Farnou, Eddie Stoilow, Jirku Hadaše a u dětí velmi populární prasátko Pigy.

„Festival je koncipován tak, aby si na své přišli opravdu všichni. Máme připravené i hlídací a spinkací koutky pro děti, což je velký benefit právě pro rodiče. Děti budou moci využít celodenní program na Pigyho stezce, kde jsou pro ně nachystané různé soutěže a úkoly. Chybět nebude ani cirkus, představení kouzelníků a akrobatů či ohňostroj,“ říká Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Lagardere Active ČR.

„Ubytovat se můžete přímo v areálu Šiklandu, a to v hotelu, rezidenci, srubových apartmánech, mobilních domcích, chatkách nebo v kempu. Šikland totiž provozuje první kemphotel v České republice. Hosté si nemusejí vozit vlastní vybavení, stany s kompletním servisem jsou pro ně připraveny na místě,“ vysvětluje Libor Šikl, generální ředitel Šikland, a.s.

Více informací o akci naleznete na https://www.leto-lasky.cz/

Pro zájemce je k dispozici také festivalový magazín, který naleznete na webových stránkách festivalu a bude k dispozici také v areálu Šiklandu.

Festival Pigyáda - Léto lásky podpoří v prvním ročníku partneři jako je TV NOVA, Mercedes - Benz, Madeta se značkou Lipánek, Happy Foto, Dermacol a další.

 

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.