Potkej svého sportovního hrdinu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Potkej svého sportovního hrdinu

 (Procter & Gamble)

Vidět hvězdu je vždy výjimečný zážitek. Ten je ještě více umocněný, pokud se jedná o vašeho hrdinu, váš vzor, o kterém od dětství sníte. Pro mnoho lidí je přesně takovou hrdinkou po olympijských hrách v Riu de Janeiru i Bára Špotáková. Šampionka, matka, ale i ambasadorka kampaně Děkuji, maminko společnosti Procter & Gamble. Pojďme se s ní setkat.

Rande s Bárou

Pokud je i pro vás a vaši rodinu Bára tou pravou bojovnicí, se kterou byste se rádi potkali, tak máte tento rok jedinečnou šanci. V sobotu 1. října se budete moci osobně setkat s naší rekordmankou a nejúspěšnější oštěpařkou v historii v Orea Resort Devět Skal na Sportovním dni. Vy i vaše děti si dopřejete jedinečný zážitek. Děti zažijí celý den plný zábavy, který bude propojen s olympijskými hrami, okusí na vlastní kůži „sportovní klání“, který bude rozvíjet nejen sportovního ducha, ale i představu o týmové hře a fair play.

Ale ani maminky nepřijdou zkrátka. Za oddanou péči o svou drobotinu je čeká celodenní hýčkání. Během řádění svých dětí se budou moci nechat zkrášlit prostřednictvím produktů značek Aussie, Pantene a mnohých dalších. Kromě krásy zde budou na hodině jógy pečovat také o ducha, zklidní mysl a odpočinou si od mateřských povinností. Aktivnější maminky mohou vyzkoušet náročnější trénink a trošku si „máknout“. Ze zvědavosti ale i z touhy po změně budou moci dokonce využít služeb sportovního trenéra.

A proč zrovna sportovní hrdina?

Říká se „sportem ku zdraví“. Je to pravda, přesto u většiny českých dětí vidíme prokazatelné znaky začínající nebo pokročilé dětské obezity. Současné děti raději vysedávají u počítače a věnují se sportu ve virtuálním světě. Získávají tak naprosto špatné návyky a mají nakročeno lenivému životnímu stylu a nadváze. Současná doba ale nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit a nejrůznějšího vyžití, ze které si vybere opravdu každý. Správná maminka ale ví, co je pro její dítě nejlepší a neváhá ani vteřinu, aby svého raubíře či princeznu vedla k pohybu.

Sport ale neprospívá jen fyzickému zdraví a pohybovým schopnostem. Pohybová aktivita zlepšuje i psychickou stránku jedince. Děti se díky sportu učí odbourávat stres, naučí se kázni, respektu vůči ostatním i uznávání pravidel. Aktivní pohyb dítěti dá spoustu dobrých vlastností i do budoucího života. Naučí se čelit výzvám, nebude se snadno vzdávat v těžkých chvílích a ovládne umění sebekontroly.

Další výhodou sportování je, že se vaše děti samy jednou můžou stát pro mladší generaci sportovním hrdinou. Budou představovat symbolem snahy, píle, aktivního života a možná i cíl, kterého jednou budou chtít ostatní dosáhnout.

Jednou z největších výhod je ale přátelství. Díky sportu získá vaše dítě přátelé na celý život, kteří ho budou ochotni podržet i v náročných situacích. Sport má jednoduše smysl!

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.