Srdcervoucí! Syn Machálkové o tátovi (†66): Viděl jsem, jak je unavený! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. července 2024

Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

Srdcervoucí! Syn Machálkové o tátovi (†66): Viděl jsem, jak je unavený!

Artur se o zákeřné nemoci svého otce dozvěděl od mámy...
Artur se o zákeřné nemoci svého otce dozvěděl od mámy... (Aha! - David Kundrát, Robert Klejch, Jakub Poláček, Profimedia.cz)

Smrt Bořka Šípka (†66) zasáhla všechny jeho blízké. Nejhůř to ale snáší jeho nejmladší syn Artur (13), který dlouho nevěděl, že jeho tatínek je vůbec nemocný.

Jeho matka Leona Machálková (44) měla opravdu těžký úkol. Musela synovi oznámit, že jeho otec bojuje s rakovinou slinivky. „Měsíc jsem ten moment hledala. Bylo důležité, aby se to dozvěděl od nás,“ uvedla zpěvačka.

Sám architekt se ke své nemoci před Arturem nevyjadřoval. „On mi to neřekl, věděl jsem to od mámy. My se o tom s tátou vůbec nebavili. Někdy jsem viděl, jak je unavený. Přišel k nám a za chvíli si šel lehnout. Nebo se vedle mne svalil na gauč a dívali jsme se na sport,“ prozradil Artur pro Magazín MF Dnes. Podle Leony byl Šípek opravdu bojovník, který se nemoci nezalekl. Naopak! „Byl naladěný na zápas. Nikdy si nestěžoval a chtěl žít. Kvůli Arturovi, kvůli starším synům, kvůli všem, co nás měl rád,“ dodala Machálková.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.