Milenka Karla Svobody Leona Machálková: V posteli mu dohodila kamaráda! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Milenka Karla Svobody Leona Machálková: V posteli mu dohodila kamaráda!

Karel Svoboda
Karel Svoboda (Profimedia.cz, ara)

To, že Leona Machálková (46) byla milenkou zesnulého hudebního génia Karla Svobody (†68) není tajemstvím. To, že si v posteli užívali společně i s manželkou skladatele Vendulou Svobodovou (41), se také ví. Až teď ale vylezlo na světlo, koho Leona Karlovi během jejich románku dohodila.

Románek mezi Leonou Machálkovou a ženatým Karlem Svobodou měl začít už v roce 1997. O rok později Klárce Svobodové poprvé diagnostikovali leukemii, ale milenecký vztah přesto neskončil. O rok později byla Leona dokonce se Svobodovými ve třech na dovolené na jachtě. Svoboda se nikdy netajil tím, že u žen hledá inspiraci k tvorbě. „Mám rád krásné ženy. Sex je jedním z mých hnacích motorů,“ přiznal. Leoně pomohl vydat dvě úspěšné desky a napsal pro ni roli Mercedes v muzikálu Monte Cristo.

To, že si Karel, Vendula a Leona užívali ve třech, se provalilo až o mnoho let později a Machálková musela s pravdou ven. Tehdy jen upřesnila, že Vendula o všem věděla a že to byl i její nápad. „Společné dovolené iniciovala vždy ona. Exkluzivní cesty a požitky byly její vášeň, vybírala destinace i společnost,“ prozradila tehdy Leona, která si později s Vendulou vše vyříkala, a jejich vztah se vrátil k normálu.


Spolupráce s Karlem Svobodou byla pro každého muzikanta požehnáním. Jeho hudební nadání dokázalo na vrchol popularity vyšvihnout řadu českých hvězd. Jak nedávno Leona Machálková v rozhovoru pro Supraphon prozradila, v době svého vztahu se Svobodou se nepřímo postarala o to, aby se na úspěšnou cestu vydal i zpěvák Petr Kolář (47). „Petr je vynikající zpěvák. Jeho kvality jsem zaznamenala dávno a upozornila jsem na něj Karla Svobodu, do kterého jsem hučela, ať mu nabídne spolupráci. Vyšlo to a Petr nepromarnil svoji šanci,“ prozradila Leona, komu vlastně vděčí za svůj úspěch Kolář.Přečtěte si
labea
22. 7. 2016 • 12:28

...slova L.M. jsou trochu nadsazená. Karel Koláře a jeho kvality znal i z jiných souvislostí, jsem přesvědčená.

namhal
5. 8. 2013 • 14:57

Tak v této diskuzi jediný názor na úrovni a pravdivý. Naši umělci za každého režimu byli ohebný.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.