Zdeněk Mahdal (56): Vydělává miliony na slevách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Zdeněk Mahdal (56): Vydělává miliony na slevách!

Chtěl moderovat erotický magazín, což se mu nepodařilo, ale i tak je spokojený.  Herec Zdeněk Mahdal je vysmátý díky reklamě.
Chtěl moderovat erotický magazín, což se mu nepodařilo, ale i tak je spokojený. Herec Zdeněk Mahdal je vysmátý díky reklamě. (Foto Aha! – Alexandr Malachovský, ara)

Věčný herec malých rolí kdysi rychle přesedlal na dabing. V posledních letech ale narazil na další zlatou žílu. Zdeněk Mahdal (56), jehož hlasem promlouvají Nicolas Cage (52) či Ben Stiller (50), nás láká na slevy do obchodního řetězce.

Dříve se hlasy v reklamě pro jednotlivé nadnárodní firmy střídaly. Nyní jednu síť ovládl právě Mahdal. Majitel nahrávacího studia v Řeporyjích do nás hustí v rádiu i televizi už roky, abychom nakupovali kvůli výhodným slevám na vše. Na jídlo i oblečení. A miliony se sypou.

Přitom měl Mahdal kdysi velký sen moderovat erotický magazín. Snil o něm hned po roce 1989. „Mám rád, když lidi moderují věci, kterým rozumí. A já v tomhle nejsem žádný amatér,“ říkal vesele. Jenže skutek utek. Herec se zasekl na reklamě, která vynáší neskonale víc.

Mahdal sám o sobě mluvit nechce. „Nemám zájem o tuto publicitu. Je to jen moje věc,“ říká přísným, byť známým, školeným hlasem. Ale určitě to nezní tak hezky, jako když nabízí banány za 12,90 a pohodlné kalhoty za 149,60.
V poslední době se herec objevil v seriálu Ohnivý kuře. Byla to ale opravdu jen okrajová postava otce klamané nevěsty. Zdeněk se na placu jen mihl. Předtím se objevil v seriálu Svatby v Benátkách, ale to už jsou dva roky.

Zawadská má díky reklamě chalupu!

V roce 2005 přiznala Valérie Zawadská (57), majitelka nádherného hlubokého hlasu, že si honorářem za reklamu na známý supermarket vydělala na chalupu v jižních Čechách. „Nemám ráda dluhy, koupila jsem ji za hotové a byla rovnou k obývání,“ přiznala tehdy herečka. Nekupovala tedy žádnou pastoušku, ale pěkné udržované stavení. Na jevišti by na takový domek vydělávala mnoho let.Přečtěte si
gray35
29. 6. 2020 • 23:10

Pro mě strašně nepříjemný hlas. Divím se Lidlu,že ho angažuje. K nákupu mě neláká, ale spíše odrazuje

6010
21. 6. 2016 • 11:45

Tak hlas tohoto pána již nemohu ani vystát.Slyším ho od rána do večera jen jak propaguje akční zboží v Lidlu. Banány za 19,90 Kč, opakuje jako blb ..A pro pána ve druhé řadě, 19,90 a pořád dokola.Neuvědomuje si, že se lidem hnusí a již dávno se ten jeho hlas všem přejedl.

alusinek
21. 6. 2016 • 08:49

Na reklamách Lidlu vydělává miliony,když ho mockrát za večer slyšíte během vysílání nějakého filmu,tak se vám zprotiví jeho hlas i on,nehledě na to,že letáky si může prohlédnout každý doma v klidu.Takto takoví komedianti přijdou snadno k penězům a ještě bědují,že mají málo

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.