Mahdal ukázal novou milenku: Kvůli ní opustil tři děti a manželku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Mahdal ukázal novou milenku: Kvůli ní opustil tři děti a manželku!

Po boku nové přítelkyně Mahdal jenom září.
Po boku nové přítelkyně Mahdal jenom září. (Foto Aha! – Roman Souček, ara)

Dabingový král Zdeněk Mahdal (52) vyvedl do společnosti svou novou milenku. Hercova bývalka Miroslava Součková (47) ho sice nařkla z týrání a neustálého podvádění, ale to zatím neznámé krásné brunetce po Mahdalově boku starosti nedělá.

Rozchod Mahdala a Součkové byl velmi rušný. Herci spolu mají tři syny Zdeňka (18), Marka (13) a Mirka (10), přes které měl dabér svou partnerku terorizovat. „Nemůžu spát, protože vím, že nikdy nepřestane se svým terorem na mě přes děti a povinnost se stýkat,“ stěžovala si tenkrát Součková. Podle jejích slov Mahdal neunesl, když byl odejit z televize. Začal pít, vyhledávat přítomnost mladších žen, které na něj hleděly jako na svatý obrázek. „Psychický teror, napadání za něco, co jsem neudělala, to vše gradovalo do domácího násilí,“ tvrdí Součková.


Po letech se ale situace podle Mahdala uklidnila a mezi expartnery ustala válka. „S Mirkou už konečně komunikujeme normálně. Nejdůležitější jsou děti a to, aby vyrůstaly v pohodě a ne mezi rozhádanými rodiči,“ svěřil se deníku Aha! Mahdal.
Přečtěte si
ravaneli72
16. 2. 2013 • 18:22

... nevím, asi jsem spolu husy nepásli, ale je to znát již dle názvu - jména ;) Reakce Aha: Dobrý den Martine, omlouvám se, že jsme v Aha! použili Vaši fotografii, ale grafik si ji vzal z fb a zapomněl vás napsat jako autora. Dá se to nedorozumění nějak napravit? Děkuji. Vilém Besser

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.