Šok po smrti Swayzeho (†57): Sex se stejným pohlavím! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Šok po smrti Swayzeho (†57): Sex se stejným pohlavím!

1987: Patrick jako Johnny Castle ve snímku Hříšný tanec.
1987: Patrick jako Johnny Castle ve snímku Hříšný tanec. (Profimedia.cz, ara)

Rakovina nebyla to jediné, co ho užíralo! V září to bude už sedm let, co nás navždy opustil talentovaný a skvělý herec Patrick Swayze (†57). O něm moc dobře víme, že svou ženu Lisu Niemi (60) neskutečně miloval. Vždyť jí dokonce složil skladbu She´s Like The Wind, která je součástí známého Hříšného tance. V těchto dnech však vyplouvají na povrch šokující informace, které umělcovu manželku ukazují v ne příliš lichotivém světle. Opravdu by byla něčeho takového schopná?

Informace, se kterými přišel portál radaronline, trhají srdce. Týkají se hvězdného Patricka Swayzeho. Ten měl podle tvrzení blízkých přátel prožívat peklo na zemi. Za které mohla jeho manželka Lisa, která na začátku roku 2013 naštvala mnoho hercových fanoušků, když zveřejnila skandální fotku na jeho smrtelné posteli.

V těchto dnech se ale na vdovu, která se mimochodem v roce 2014 opět vdala, valí ještě větší špína. Patrickovi blízcí přátelé poskytli médiím informace, které šokují snad každého. I když Lisa působila dojmem, že se o svého těžce nemocného manžela vzorně stará, opak byl pravdou. Umělcova manželka ho měla podvádět nejen s muži, ale dokonce i se ženami. O jejích milostných aférách věděla rodina i přátelé. I když Patrickovi radili, aby se rozvedl, on toto řešení odmítal. Důvodem byly obavy jeho matky Patsy, které měla strach, že by Lisa odhalila rodinné tajemství a zničila jeho kariéru. „On ji miloval celým svým srdcem. Byl to však vztah plný lásky, ale i nenávisti,“ řekl pro radaronline Swayzeho dlouholetý přítel. O mnoho více šokoval tvrzením, že Lisa svého muže bila. „Po jejich hádkách často zůstali zničené hotelové pokoje, auta i jejich dům. Dokonce ho mlátila i v čase, kdy byl nemocný. On by však na ni nikdy ruku nevztáhl. Ani kdyby byl zdravý,“ dodal. Neméně šokující jsou i informace, že blondýnka svého těžce nemocného manžela nechávala samotného a bezvládného i několik hodin. „Kdyby ho v té době přišel navštívit jeho bratr Don, který k němu mohl jako jeden z mála přijít, našel by ho ležet ve vlastních výkalech a moči,“ uvedl Patrikův dlouholetý přítel. Idol mnoha žen byl na sklonku svého života odkázaný jen na svou polovičku. Ta totiž zakazovala rodině a přátelům, aby ho navštěvovali. „Byl vězněm ve vlastním domě. Bylo to hrozné. Mně zavolal jen tehdy, když Lisa odešla z domu,“ uvedla Joan Leighton, která založila Patrickův fanklub. Podle jejich slov Lisa nepustila k Patrickovi ani jeho mámu. Tu vdova krátce po Swazyeho smrti vyhnala z domu, který jí její milovaný syn koupil.Přečtěte si
amadina
3. 7. 2016 • 14:14

Nojo no, pisatelé bulvárních článků zřejmě při hodinách češtiny chyběli.

jenka
3. 7. 2016 • 12:38

Lidi, je to strašné, co se tady mimoděk dovídám. Jenže, než jsem se k podstatě článku dohrabala, byla jsem zaskočená podivnými duchy Aha. Tak se článek stal nějakou detektivní hrou, která původní smysl článku naprosto devastovala, byť je to informace hodně důstojná o lidských vztazích zejména k Patricku Swayzemu. Co mě rozhněvalo? : vyplívají na povrch *** matky Patsy, které měla *** zůstali zničené hotelové pokoje.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.