Poplach v show Tvoje tvář má známý hlas: Bojkot kvůli vyčerpání?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Poplach v show Tvoje tvář má známý hlas: Bojkot kvůli vyčerpání?!

Soutěžící chtěli odstoupit!
Soutěžící chtěli odstoupit! (Foto: Archiv TV Nova)

Vyčerpávající tréninky, nacvičování choreografie a učení textů písniček. Náročné účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas si už vybralo krutou daň. Podle informací deníku Aha! chtěli někteří z osmičky slavných soutěžících dokonce odstoupit!

„Sáhli si na dno a mleli z posledního. Dokonce se proslýchá, že někteří soutěžící uvažovali, že kvůli náročným tréninkům ze soutěže odstoupí,“ prozradil deníku Aha! zdroj ze zákulisí. Jak vysilující jsou přípravy na show, která trhá divácké rekordy, ostatně potvrzují i samotní soutěžící. Obzvlášť Petr Rychlý (50) a Ivana Chýlková (52) měli s každotýdenní přípravou velké problémy. „Nevím, jestli jsem nadšenej. Je to sestříhaný tak, aby to vypadalo jako jeden velkej mejdan, ale přišel pátý týden a hlava už mi to nebere. Myslím si, že byla chyba, když jsem přijímal nabídku do této soutěže. Měl jsem se podívat do občanky,“ říká Rychlý, pro kterého je soutěž obrovskou výzvou i proto, že anglickým textům nerozumí.

A ani Chýlková na tom není o moc líp. „Na to se nedá zvyknout,“ bědovala herečka. „Mám pocit, že už jsme na konci, já teda se silami jsem na konci určitě,“ dodala s vyčerpaným výrazem.I když někteří soutěžící chtěli skončit, tak smluvní podmínky s televizí jim to nedovolily. A nyní, když už jsou všechny díly natočeny, jsou rádi, že to mají za sebou a pořad se těší obrovské divácké popularitě.

Televize Nova však popírá, že by byly nějaké takové problémy. „Se všemi účinkujícími jsem byla intenzivně deset týdnů. Telefony, zkoušky, natáčení. Byli neuvěřitelní. Virózy, teploty, bolesti zad, přepracování – proběhly naprosto všechny možnosti, které si dovedete představit. Nikoho z nich ale nenapadlo, že by ze soutěže odstoupil. Mají můj hluboký obdiv,“ řekla deníku Aha! kreativní producentka pořadu Simona Matásková.Přečtěte si
kiwi65
25. 4. 2016 • 21:10

Nechápu na co si stěžujou profesionální herci?Je to snad jejich práce a berou za to i odpovídající honorář.Když se jim to nelíbí proč do toho šli?

lambrika
25. 4. 2016 • 14:11

je zajímavé , že z 50 % se losování shoduje s losováním ten samý týden na Slovensku

hadaja
25. 4. 2016 • 11:00

Nedívám se na seriály,myslela jsem,že se nebudu dívat ani na tento pořad,chytla jsem to až snad v druhém kole ale neodsuzovala bych to myslím docela náročné,pochopitelně mi hlava nebere,kam se Rychlý všude dostane,ale Nedvěd fakt dobrý,posledně Pazderková byla úžasná,ne že bych bez tohoto pořadu nemohla být,zajímavé

saly23
25. 4. 2016 • 09:49

Fascinují mě lidi co dokáží žvanit o tom co nikdy neviděli.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.