Olga Menzelová (38): Unikátní foto ze soukromí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Olga Menzelová (38): Unikátní foto ze soukromí!

Olga Menzelová se pochlubila novými fotografiemi také na sociální síti.
Olga Menzelová se pochlubila novými fotografiemi také na sociální síti. (Foto pro Aha! – EMMA/Lukáš Kimlička/Facebook O. Menzelové)

Rodinná idyla je víc než Oscar! A zvlášť když má Jiří Menzel (78) doma tři krásné holky. Není divu, že se s radostí pustil do režie prvních narozenin mladší dcery Evy Marie.

Maminka Olga (38) pozvala profesionálního fotografa a starší dcera Anna Karolína (7) se předvedla jako herečka. Nechtěla se hnout od objektivu! Pózování s celou rodinou se jí natolik zalíbilo, že už prý nechce dělat nic jiného.

„Anička se zamilovala do fotografa Lukáše Kimličky. Během focení se nám rozbila lampa, tak jsem chtěla s Lukášem jet pro novou, ale Anička trvala na tom, že jede také. Tak jsme jeli všichni, i pes! Nechtěla se od něj hnout,“ líčila nedávné události rodinného života producentka s tím, že od té doby se dcerka ptá, kdy se budou zase fotit. „První lásky jsou roztomilé. Uvidíme, zda kvůli němu bude zvažovat kariéru modelky,“ směje se Menzelová.Přečtěte si
stekajicikocka
10. 3. 2016 • 17:13

Já nějak nevím kdo je Olga Menzelová, tedy kromě toho čí je manželkou. Články o ní nečtu.přiznávám. Mnohem zajímavější by bylo psát například o herečce Soně Valentové, která z naší TV vymizela. Po dlouhé době nalézám konečně pár řádek. V době ČSSR hrála ve zdařilých TV inscenacích. a pravděpodobně by mnohé zajímala asi i více.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.