Rybová o Prachařových: Pomluvy v rodině Batulkové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Rybová o Prachařových: Pomluvy v rodině Batulkové!

Linda Rybová se do rodiny Batulkové pořádně opřela.
Linda Rybová se do rodiny Batulkové pořádně opřela. (Foto Aha! – Marek Pátek, ara )

Už dlouhých 14 let si nemohou přijít na jméno! Linda Rybová (40), která v roce 2002 odvedla kolegyni Daně Batulkové (57) manžela Davida Prachaře (57), se teď obula do jejich syna Jakuba Prachaře (32). Vše způsobil sám Kuba, který Lindě – stejně jako máma – taky nemůže přijít na jméno.

„Já bych se chtěl paní Rybové zeptat, jaká je nejhorší vlastnost jejího manžela, tedy mého táty Davida Prachaře,“ položil Jakub své »maceše« otázku prostřednictvím dua Těžkej Pokondr, když byl v jejich vysílání na Frekvenci 1. Vždy totiž host položí otázku osobnosti na další týden.

„Prosím?,“ pozastavila se nejprve Rybová. „Kubíčku, u mého muže je to v nějakých formách přehnaný egoismus!“ odpověděla Linda. A pak to přišlo: „U tebe je to možná minimálně stejně, možná je to daleko větší egoismus,“ kopla si do Prachaře a bylo slyšet, že si to v tu chvíli užívá.

Přitom by Rybová měla Jakuba šetřit! V době, kdy mu odvedla tátu z domova, se Prachař velmi trápil. Bylo mu už sice osmnáct, ale vůbec to pro něj nebylo jednoduché. Stejně tak pro jeho sestru Marianu (21), které tehdy bylo sedm. O bolesti, kterou si prožila maminka Batulková, ani nemluvě. „Mezi námi není žádný vztah. Já nemám důvod s ní jakýkoli vztah mít,“ prohlásila nedávno herečka v rozhovoru pro magazín Blesku.

Bylo vše jinak?

V minulých letech se objevily informace o tom, že to byla Batulková, která celý rozpad manželství začala. „Než se s ní rozvedl Prachař, tak první utekla od rodiny,“ tvrdil zdroj z herecké branže. Dana si prý začala s bývalým režisérem Janko Uhrinem, za krátký čas se ale vrátila k rodině a velmi se prý divila, že si Prachař už našel jinou – tedy Lindu Rybovou.Přečtěte si
janakveton
18. 5. 2019 • 22:48

Já si vždycky říkám "kam ten David Prachař dal, proboha, oči a soudnost, že si narazil takovouhle?!" Nesympatická až běda! Mnozí z těch, co se dívají na nekonečný seriál "Ulice", už si navzájem sdělují, že se kvůli ní dívat přestanou. Taky mě to už napadlo. Ale nehraje tam naštěstí sama. Když tam je to její svádění Evžena, tak odcházím něco si někam udělat!

simmmpy
8. 2. 2016 • 12:23

Asi svobodní nebo rozvedení vymřeli, když si takovédle leklé ryby musí hledat ženaté a ničit rodiny..je to ubohý.

-bello-
5. 2. 2016 • 23:16

milrena Batulkovou fakt někdo chtěl? Ona, že začala zahejbat?

mord
5. 2. 2016 • 14:20

ukaz svoji fotku at je sranda

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.