S rakovinou bojující Karel Gott (76): Přelomový obrat! Máme se třást nebo slavit? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

S rakovinou bojující Karel Gott (76): Přelomový obrat! Máme se třást nebo slavit?

Zdá se,že Mistrovi je lépe!
Zdá se,že Mistrovi je lépe! (Foto pro Aha! – archiv Karla Gotta )

Zdá se, že vše je na dobré cestě! Karel Gott po čtvrté chemoterapii vypadá báječně a dělá obrovské pokroky. Podle Michala Davida už opět přemýšlí i o práci.

Dobré zprávy z Betramky přinesl hitmaker Michal David, se kterým Gott spolupracoval na filmu Decibely lásky. Mistra v poslední době navštívil už třikrát, nejen jako přítel, ale i kvůli filmu, který zatím nemá namluvený spot. „První dvě schůzky byly pracovní. Bavili jsme se o filmu a on projevil velký zájem o spot a všechno kolem,“ vysvětlil Blesku David.

Mimo chuti do práce hitmaker prozradil na Mistra i to, že si u příležitosti 40. narozenin Ivany Gottové vypili skleničku červeného vína. Právě to a chuť do práce se nechá považovat za dobré znamení, že Karlu Gottovi se daří lépe. Michal David ho však do práce nechce nutit a nechce o tom zatím ani příliš mluvit. „To se teprve rozhodne. Já ale zatím o tom nechci moc povídat, Karel to ještě nenamluvil a já jsem pověrčivý,“ dodal závěrem.

 Přečtěte si
tulip
28. 1. 2016 • 18:18

Už jděte s tím práporem někam.

-bello-
26. 1. 2016 • 10:28

vuhp z ozařování chodila naše známá ( MUDr.) rovnou do práce , to není žádná extra zátěž , pouze po brachyterapii byla 1 den doma

xsedmikraska
26. 1. 2016 • 09:45

Když je člověku zle, určitě je dobré, když je podporována psychika. Michal David se s rakovinou ve své rodině setkal a tak chápu, že se snaží K.Gotta podpořit, povzbudit. To je přece lidské, empatické jednání. Ukázat člověku, který prochází těžkou chorobu, že existuje budoucnost a práce. Zvláště pro K.Gotta je to důležité, svou práci miluje a žil pro ní. Některé názory v této diskuzi ukazují i horší část lidské povahy. Tak jim jen přeji, aby je to samé jednou také nepotkalo.

vuhp
26. 1. 2016 • 08:58

Po 4. chemoterapii , že vypadá výborně , se mi nechce věřit. Vím o čem ozařování a chemoterapie je. A při léčbě jsem byla tak vyřízená, že jsem došla jen pár kroků. Po skončení léčby se , ale stav začal zlepšovat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.