Skandál v Prostřeno! Sbalte si ty krámy a běžte do pr...! křičela na štáb i soutěžící žena pod obraz. | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Skandál v Prostřeno! Sbalte si ty krámy a běžte do pr...! křičela na štáb i soutěžící žena pod obraz.

Prostřeno je někdy síla!
Prostřeno je někdy síla! (Foto: FTV Prima)

Tak tohle se ještě v historii téhle amatérské gastro-show nestalo. Zřejmě opilá manželka čtvrtečního hostitele totiž velmi nevybíravě vyrazila soutěžící i televizní štáb bez pardónu rovnou ze dveří!

Ve čtvrtek nastoupí k plotně jediný muž tohoto týden, taxikář Bohumír Pejchal. V momentě, kdy Bobo začal restovat na pánvi kachničku, vrátila se do bytu jeho manželka a začalo "čóro-móro"! "Aha, tady je to takhle! Sbalte si ty krámy a jděte do pr...!" začala bez varování vyhánět kamery a posléze i šokované soutěžící z kvartýru. Zmatený manžel přitom jen smířeně krčil rameny, zřejmě je na podobné výlevy u paní domu zvyklý...

Video se připravuje ...

Autor: 

Přečtěte si
jity
21. 1. 2016 • 19:06

Bylo to trapné a hlavně sehrané, už včera to ten chlap signalizoval, že se něco stane. Naráz měl teplou stravu u muslimky, kytaru a dezert. Dělají z lidí voly.

aidina
21. 1. 2016 • 11:44

Zase jim lezeme akorát do zadku.Nic proti té holce nemám,třeba je hodná,ale začala si diktovat co a jak a všichni jak ovce jo jo,místo aby jí řekli ne,ty se podřídíš nám,tady jsi v Čechách,my máme zvyky jiné,máme rádi vepřové a dobré víno k večeři patří a jestli se ti to nelíbí,tak jdi pryč.Bůh s tebou Evropo!!!

zzapp
20. 1. 2016 • 20:25

A bohužel...díky tomu,ta kun..da shrábne v pátek 50litrů....Protože hlupáci, ti zbylí 4 účastníci aby nevypadali jako xenofobové, nasypali trapné muslimce v pondělí tolik bodů, naprosto nesmyslně /upěct kuře a uvařit rýži umí i 13letá holka/.... jo jo, místo toho, aby ji vyfakovali, sami budou za trotly, i kdyby sami vařili sebelépe, ta jim body nedá.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.