Opilecká scéna v Prostřeno! ODHALENÍ: Jak moc to bylo nahrané? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Opilecká scéna v Prostřeno! ODHALENÍ: Jak moc to bylo nahrané?

Bob se všem za svou manželku omlouval.
Bob se všem za svou manželku omlouval. (Foto TV Prima)

Vášnivá diskuse se rozpoutala mezi diváky kulinářské show Prostřeno! po odvysílání čtvrtečního dílu. Většina nevěří, že opilecký výstup manželky Bohumíra Pejchala (48) nebyl předem domluvený. Byla to prý bouda na diváky!

„Sbalte si své krámy a jdetě do prd*le!“ Těmito slovy Bobova žena vykopla všechny soutěžící i s televizním štábem ze svého bytu. Nešťastnému Bobovi pak jeho soupeřka, muslimka Káťa (26) nabídla, aby jídlo dovařil u nich doma. Právě to ale naštvalo diváky nejvíc.

Nejen že nevěří, že žena s rozmazanou tváří byla opravdu Bobova choť, ale dokonce podezřívají Primu, že sehranou situací chtěla ukázat stoupenkyni islámu v lepším světle. Sám Pejchal se nejdříve mezi několika stovkami znechucených ohlasů v diskuzi na stránkách pořadu vyjádřil, že vše uvede na pravou míru. Přes noc si to ale nejspíš rozmyslel a včera už nikomu nezvedal telefon. Podle tvůrců pořadu Prostřeno! se však vše odehrálo přesně tak, jak to bylo ve čtvrtek odvysílané.

Prima se brání

„Opravdu to nebyla předem sehraná scénka. Žena byla Bobova manželka a vše se stalo tak, jak to bylo natočené. V pořadu jsou vždy ukázané názory všech stran a o sehraný díl, který by měl vyzdvihovat nějakou kulturu, se opravdu nejedná. Za ta léta se v Prostřeno! ukázalo už množství lidí z nejrůznějších koutů světa a my je opravdu plánovitě za takovýmto účelem nevybíráme,“ sdělila Aha! tisková mluvčí FTV Prima Jana Mrákotová.

OHLASY NA STRÁNKÁCH POŘADU:

„ANO, mediální masáž v rámci programu. Miluj svého Araba. Dost jsem se podivila, něco tak okatého a trapného!“ (anonymka1234)
„Já se jen divím, že jeho žena (pokud to byla jeho žena) nevěděla, že se u nich bude točit Prostřeno!“ (Eduška)Přečtěte si
pelagie
26. 1. 2016 • 10:01

a taky dobře zaplacené

msml20
25. 1. 2016 • 09:03

Bidlo .

camirek
24. 1. 2016 • 21:42

Muslimove nesmi byt mirumilovni.Clovek, vojevudce a prorok Mohamed se ve sve knize myli a nabada sve ovce k nasili.Je to dalsi lzimesias.

bidlo
24. 1. 2016 • 15:42

Milá auroro45! Tvé argumenty o vztahu dvou zemí mluví za vše. Ty taky zodpovídáš za vztah ČR a například v současnosti Norska ve vztahu k odebírání dětí? Copak Ekaterina za politiku zemí a skupinek extrémistických obyvatel může, ať je odkudkoli? A nepleť sem chození v kraťasech po arabských zemích, za reakce místních Ekaterina jako člověk taky nemůže. Jestli je někdo mimo, tak to jsi ty, a to LIDSKY! Pokud si to neuvědomíš, tak jsi stejná jako ti, kteří vyzývají k akcím proti bezvěrcům, protože bys byla stejně bezdůvodně schopná odsoudit a třeba i napadnout Ekaterinu. A nevyjadřuji se k terorizmu, ani k muslimům obecně, ale jen k člověku jménem Ekaterina. Se sluníčkařením na mě taky nechoď! Chceš se snad vysmívat všem, kteří se snaží být spravedliví a bez předsudků? Jde vždy o konkrétního člověka. Ubližuje Ekaterina někomu? Rozhodně má v sobě víc lidskosti, než ty!

carisima
23. 1. 2016 • 16:39

Amne štve zase Fiala se svou p=čí o malé podniaktele.....Oni jdou všichni do politiky ječn a jen z lásky k lidu, že?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.