Kordula Stropnická slavila 10: O jejím narození rozhodla vážka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. prosince 2022

Svátek slaví Barbora, zítra Jitka

Kordula Stropnická slavila 10: O jejím narození rozhodla vážka!

Kordula Stropnická
Kordula Stropnická (Foto Aha!: Mária Rušinová a archiv V. Žilkové)

Dort s deseti svíčkami od mámy Veroniky Žilkové (53) a rychlé špunty od táty Martina Stropnického (59). Tak Kordula Stropnická slavila desáté narozeniny.

Maminka Veronika při té příležitosti zavzpomínala na den, kdy její dcera přišla na svět. „Do oběda jsem točila Tele Tele na hlavním nádraží. Byla to scénka o paní, co se vzteká, že jí ujel vlak... Jelikož mi už ale během natáčení bylo dost divně, raději jsem jela domů,“ popsala herečka. „Seděla jsem v kuchyni a čekala, co bude dál... Vtom dveřmi ze zahrady přiletěla modrá vážka, která se latinsky jmenuje Cordelie. Bylo to znamení,“ řekla Žilková.

A opravdu, ještě ten den, deset minut před půlnocí, se v motolské nemocnici narodila Kordulka! „I když mi bylo čtyřiačtyřicet, byl to nejlehčí porod ze všech čtyř,“ uzavřela vzpomínání šťastná máma.Přečtěte si
ararat
25. 9. 2015 • 17:40

nezáviď mi na rozdíl od tebe jsem schopná se o sebe postarat a abych tě popudila,tak mám nové auto z linky a koupila jsem si zahradu z chatou,což ty máš asi těžko a kdybych uklízela tak za plat uklízečky bych si to pořídila asi těžko že? Prostě ty při té své blbosti bys měla přijít na to že se uklízečky na netu nevedou,ale můžeš hádat 3x

-bello-
24. 9. 2015 • 00:45

ararat no tak nestyď se.Děláš na živnosťák úklid, podívej se na sebe na ARES. Lhala jsi lidem .Kdysi jsem si dělala srandu s mekem, že bys nám mohla uklízet a dohadovali jsme se ze srandy, kolik bychom ti jako platili. Ty vodo a vidíš ? Na každou lhářku na " vysokým postu " se vaří z vostudy voda , haha Tak kolik bereš na hodinu?

-bello-
24. 9. 2015 • 00:34

ararat klidně si piš co chceš, ale sotva můžeš mít mou adresu , ty naše úklidová děvo Evčo . Tebe člověk pozná okamžitě a všude ! Podívej jak kladeš slova. Máš podivný slovosled !!!

ararat
23. 9. 2015 • 18:13

belmečko, máš hodně blbou představu Markéto,raději si zajdi zase k lékaři,aby ti zase nehrozilo od lékaře k nástupu do Bohnic,víš jak na tom jsi psychicky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.