Kordula Stropnická slavila 10: O jejím narození rozhodla vážka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Kordula Stropnická slavila 10: O jejím narození rozhodla vážka!

Dort s deseti svíčkami od mámy Veroniky Žilkové (53) a rychlé špunty od táty Martina Stropnického (59). Tak Kordula Stropnická slavila desáté narozeniny.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

milrena
27. 09. 2015 18:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

.-bello-
22. 09. 2015 14:25

ararat

přiznávám , že jsem cordelie se seznamky !
A ty se přiznej , že mi závidíš MEKA , protože jsem ti ho tady odloudila !

mekanik
22. 09. 2015 14:04

Ararat alias Evo S. To ti ten úklid tolik vynáší???prej 60000 haha dívat Ostrava

.-bello-
22. 09. 2015 14:30

Meku!

měsíc trpím jako pes. Minulý týden mě bolet na konečníku dohnala až na pohotovost.
Byla sobota a bolest se nedala vydržet. Nemohla jsem sedět ani stát. Člověku z toho bylo až špatně od žaludku.
Myslela jsem si, že mám vyhřezlý hemetoid, ale doktor mě ujistil, že jde o trhlinku. Přímo do ní mi píchnul injekci... Au au au, dopotučil čípky Faktu !.
Už je to týden, bolest se vrátila, stále se jen člověk omývá, pomůže to na chvilinku.
. Říkám si, jestli je vůbec možné aby se ta trhlinka na takovém místě zahojila...

smazan_20160509
22. 09. 2015 14:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
23. 09. 2015 10:28

teriyaki ne všem ale tobě jediné nazašťituj se všemi to ti nepomůže..udavačko

mekanik
23. 09. 2015 13:05

teri-cau ta eva strouhalu alias ararat je mimo mísu.teri je tu zima jak prase a to jsme na jihu.to je bo.rdel

ararat
23. 09. 2015 18:13

belmečko, máš hodně blbou představu Markéto,raději si zajdi zase k lékaři,aby ti zase nehrozilo od lékaře k nástupu do Bohnic,víš jak na tom jsi psychicky.

.bella
22. 09. 2015 16:12

-bello-beladona

-bello-
22. 09. 2015 11:48

ararat

já nechápu tvůj koment tady v diskuzi, dyť jsi i jako bábinka v komentářích k článkům tady vedená.
Není problém, najít si tě , bábinko dle tvého fsb na ARES.Tvá živnost je : Úklidová činnost, jsi ročník 1958. Adresa : Výškovická ....., každý si může dohledat tady , kdo je vlastně ararat
Nesoupeř s chytrými !
A teď nepřekážej.
P.S. ARES je veřejná služba a ty ses tady nabídla sama

ararat
22. 09. 2015 12:37

ano cordelie ze seznamky,kde využíváš chlapy ke své ekonomické a špatné situace,proto si měníš nicky aby tě asi nikdo nepoznal hahahahaha..prý do fitka...musíš se nabízet abys přežila

.-bello-
22. 09. 2015 14:40


nabídka-poptávka ..
Vždycky se najde nějakej nadrženej dědek který se spokojí se starou vylítanou kometou jako jsem já

ararat
22. 09. 2015 15:48

tak už má nick ararat183 hahahahahaha
gratuluji ti blbá-dono viz: seznamka

smazan_20160509
22. 09. 2015 16:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
23. 09. 2015 12:02

ty hloupá,já tedy nechápu od kdy jsou uklízečky vedeny na internetu?
přemýšlej blbá-dono,či teriyaki nebo oxallis

-bello-
24. 09. 2015 00:45

ararat

no tak nestyď se.Děláš na živnosťák úklid, podívej se na sebe na ARES. Lhala jsi lidem .Kdysi jsem si dělala srandu s mekem, že bys nám mohla uklízet a dohadovali jsme se ze srandy, kolik bychom ti jako platili.
Ty vodo a vidíš ? Na každou lhářku na
" vysokým postu " se vaří z vostudy voda , haha
Tak kolik bereš na hodinu?

ararat
25. 09. 2015 17:40

nezáviď mi na rozdíl od tebe jsem schopná se o sebe postarat a abych tě popudila,tak mám nové auto z linky a koupila jsem si zahradu z chatou,což ty máš asi těžko a kdybych uklízela tak za plat uklízečky bych si to pořídila asi těžko že? Prostě ty při té své blbosti bys měla přijít na to že se uklízečky na netu nevedou,ale můžeš hádat 3x

-bello-
23. 09. 2015 00:05

ararat
víš vůbec co mluvíš?
Nechlastej.
tohle je tvoje bábinko Evinko . to neukecáš, hádáš se na fcb s nějakou Poinstovou , s kým ty se ale neštěkáš co?

Poinstová hahahahaha,věřím,že ty jsi mě někde viděla?No tak tě nechám při tom,právě jsi potvrdila to co jsem ti psala výše,hledej mě jako chceš a domýšlej se,možná si ještě něco vymyslíš...
To se mi líbí · Odpovědět · 21. září 2015 9:37
Bábinka Evinka ·
Ostrava
Poinstová.co je to štěs­tí?.­...muš­kááá­áááá­ááááá jenom zlatá,jak víš, že je falešná,tyx ji znáš osobně?Je šťastná,dělá to co ji baví a co ji zároveň nádherně živí, a co ty? ty máš h a o římská pětka nao.ZÁVIST JE SFIŇA ŽE? POINSTOVÁ
Bábinka Evinka ·
Ostrava
Poinstová hahahahaha,věřím,že ty jsi mě někde viděla?No tak tě nechám při tom,právě jsi potvrdila to co jsem ti psala výše,hledej mě jako chceš a domýšlej se,možná si ještě něco vymyslíš...

ararat
23. 09. 2015 07:14

blbá-dono,marný boj se mnou svádíš,
to co tady ukazuješ je tvůj těžký omyl
kdybys jenom trochu tušila z kým si píšeš tak by tě asi jeblo jen se domnívej,nejsem tak hloupá abych tady psala protizákonné věci a ty to dobře víš blbá-dono...dokáži o tobě napsat vícero věcí,i tvou pražskou adresu,udavačko,to je jedná indície pro tebe,že tě dobře znám

-bello-
24. 09. 2015 00:34

ararat
klidně si piš co chceš, ale sotva můžeš mít mou adresu , ty naše úklidová děvo Evčo .
Tebe člověk pozná okamžitě a všude !
Podívej jak kladeš slova.
Máš podivný slovosled !!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.