Milostné avantýry celebrit: Slavní muži, kteří utekli od rodin. Jak ale nakonec dopadli? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Milostné avantýry celebrit: Slavní muži, kteří utekli od rodin. Jak ale nakonec dopadli?

Odešli od rodin a našli si nové lásky. Jak ale nakonec dopadli?
Odešli od rodin a našli si nové lásky. Jak ale nakonec dopadli? (Aha! - Martin Hykl, Martin Hurda, Martin Přibyl)

Herec Saša Rašilov (42) si může drbat hlavu. Po dvaceti letech manželství s Vandou Hybnerovou (46), s níž má dvě dcery, opustil rodinu a odešel za svou milenkou, podnikatelkou Věrou Miťkovou (34). Ta mu ale brzy dala kopačky a vyměnila ho za atraktivního Izraelce. Rašilov tak nakonec zůstal sám, protože zpět ke své bývalé ženě se už vrátit nemůže. Ta si mezitím našla novou lásku. Pojďme se podívat na další známé tváře, které zdrhly od svých rodin, a jak jejich milostné eskapády dopadly…

Karel Šíp (69)

Jeho manželství se zpěvačkou Marcelou Holanovou vypadalo idylicky. On ji psal texty, respektovali se, chovali se k sobě ukázkově. Když se jim navíc narodil pokračovatel rodu syn Karel, zdálo se, že tenhle svazek nikdo nerozdělí. To navíc ještě podmiňovalo tvrzení známého moderátora a baviče, že nechápe, jak jeho kolegové po padesátce mění své manželky za mladé kočky. „Vždyť jim přece musí být naprosto jasné, že s nimi jsou jen kvůli slávě a penězům, že je prostě milovat nemůžou,“ smál se tehdy. Jenže i on nakonec jedné mladé ženě podlehl. Zamiloval se do baletky Ivy Havránkové. Seznámil se s ní v roce 1999 v televizi Nova, kde pracovala jako asistentka. Věkový rozdíl třicet let…

Jak to dopadlo: s Holanovou se po dvaceti letech rozvedl, spor o majetek se vlekl dlouhých třináct let a Havránkovou si vzal za ženu. Před dvanácti lety se jim narodil syn Honzík.

Jan Hrušínský (59)

Vzorové manželství s herečkou Miluší Šplechtovou, se kterou má dcery Kristýnu a Barboru, dostalo vážné trhliny, když se bláznivě zamiloval do mladé produkční Michaely Blahutové. Seznámili se spolu, když půvabná blondýnka připravovala catering pro jeho divadelní společnost. Když se objevily jejich společné fotky z dovolené, herec okamžitě veřejně oznámil: „Míša je skvělá, miluju ji a rozvádím se.“

Jak to dopadlo: Rozvod se nakonec nekonal. Hrušínský zřejmě brzy zjistil, že dělá špatný krok. Místo rozvodových papírů pak podepisoval úplně jiné dokumenty. Na katastru nemovitostí se jako spolumajitelka Hrušínského vily a 40% podílnice AG. Jezerka s.r.o. stala právě jeho manželka Miluše. Krizi nakonec překonali a jsou zase spolu.

Ondřej Soukup (64)

Přestože je v každodenním kontaktu se svojí manželka Gábinou Osvaldovou, spoustu let má oficiálně milenku Lucii Šoralovou. „S Gábinou to byla samozřejmě obrovská láska, časem však odešlo sexuálno a nakonec jsme na sebe začali být v určitých ohledech docela alergičtí. Tak jsme spolu prostě přestali žít,“ prozradil Soukup. Když poznal svou milenku, bylo jí čtyřiadvacet a stal se terčem posměšků. „Osvaldová se mi smála, že jsem pedofil, který si našel Lolitu, v čemž měla svým způsobem pravdu,“ dodal.  

Jak to dopadlo: S Osvaldovou jsou sice pořád manželé, ale se Šoralovou má už dvě děti: tříletou Rebeku a osmiměsíčního Ondřeje. Vypadá to, že to všem vyhovuje. Herečka a textařka totiž zase randí s mladíčkem Mirečkem Mirčevem. Všichni čtyři dokonce společně také vyrážejí do společnosti.

Miroslav Etzler (50)

S blížící se padesátkou se herec rozhodl pro změnu života. Manželství s Vilmou Cibulkovou mu evidentně nevyhovovalo (přitom už k Cibulkové utekl od herečky Zuzany Bydžovské). Při jednom natáčení se dal dohromady s mladičkou kolegyní Radkou Pavlovčinovou. Zbláznil se do ní tak, že si sbalil kufr a od své manželky se odstěhoval.

Jak to dopadlo: jednalo se jen o románek, který stejně jak rychle začal, tak i skončil. Herec ale dlouho sám nezůstal. Do jeho života vstoupila jiná žena, podnikatelka Helena, která je majitelkou luxusního butiku poblíž vyhlášené Pařížské ulice v Praze. Jak se zdá, zatím jim vztah klape. Etzler se hned po jejich seznámení odstěhoval do jejího domu v Průhonicích.

PŘÍBĚHY DALŠÍCH SLAVNÝCH ČECHŮ, KTEŘÍ OPUSTILI RODINY, NAJDETE V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍM NEDĚLNÍHO AHA!Přečtěte si
Platenik
29. 7. 2018 • 08:31

Největsí ubožák Hrušínský od té doby co mu nestojí tak kecá do politiky.

ivoadler
18. 5. 2015 • 10:31

S tou erekcí to příroda nezařídila dobře.

20tina12
17. 5. 2015 • 23:26

A natlučou si kokos...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.