Slavný režisér si rýpnul do Bohdalové: Prý záměrně šíří bludy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Slavný režisér si rýpnul do Bohdalové: Prý záměrně šíří bludy!

Jiřina Bohdalová s Antonínem Kachlíkem veden poměrně kuriozní žabomyší spor.
Jiřina Bohdalová s Antonínem Kachlíkem veden poměrně kuriozní žabomyší spor. (Aha! - Roman Souček, Karel Kopáč)

Poněkud kuriózní spor se rozhořel mezi herečkou Jiřinou Bohdalovou (84) a režisérem Antonínem Kachlíkem (92). Herečka totiž opakovaně prohlásila, že to byl režisér Martin Frič (†66), kdo ji fakticky objevil pro svět velkého filmu. Jenže...

S tím ale režisér Antonín Kachlík, který mimo jiné objevil Olgu Schoberovou, zásadně nesouhlasí. Bohdalová prý žadonila o film, který by ji vymanil z pozice komediální herečky do vážnějších rolí. „No tak jsme s Trefulkou napsali Pršelo jim štěstí speciálně pro Bohdalku, aby se ukázalo, že není komenda. Dneska se k němu moc nemá, ačkoli díky tomu filmu se do ní zamiloval Frič, a ona furt tvrdí, že ji k filmu přivedl Frič, což je její blud. On ji objevil, ale pro sebe,“ řekl Víkendu televize Nova Kachlík, který si stojí za svým.

Sama Bohdalová se následně v Sedmičce oháněla tím, že ji přece nikdo neobjevil, že herectví studovala, tudíž ji neměl kdo objevovat. A pak argumentovala tím, že se stačí podívat na její filmografii. Že prý byl Kachlíkův film až po těch Fričových. Jenže nebyl, což nakonec musela uznat. Ale reagovala po svém: „Tak má třeba pravdu, ale to mě nezajímá,“ řekla Bohdalová, pro kterou už opravdu zjevně není tak důležité, kdo ji kdysi dávno objevil a nechce se touto věcí už vůbec zabývat.Přečtěte si
hufnagll
25. 5. 2015 • 21:49

mujbalu
25. 5. 2015 • 21:45

Hraju milionovou hru Blesku, dřív to byla Bleskovka. Koukám, že někdo v denní hře už vyhrál televizi, ale já chci vyhrát ten milion. Tak ve čtvrtek běžím pro Blesk do trafiky! Kdo jde se mnou?

kukulin
25. 5. 2015 • 09:25

Ta navštěvovala i syna Tondy Novotného a posazovala mu malou dceru na klín, aby se prosadila. Nic jí nebylo dost, jen když si komunisté nechali hrát.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.