Zdrcená Jiřina Bohdalová (83): Konec srandy, humor jí přešel! Smutné fotografie uvnitř | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 21. července 2025

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Zdrcená Jiřina Bohdalová (83): Konec srandy, humor jí přešel! Smutné fotografie uvnitř

Jiřina Bohdalová a její kytička pro zesnulého kamaráda.
Jiřina Bohdalová a její kytička pro zesnulého kamaráda. (Aha! - P. Machan, M. Pátek, D. Kundrát, M. Hykl)

Vzdát hold mistru kamery Miroslavu Ondříčkovi přijeli snad kolegové z filmové branže. V úterý se koná poslední rozloučení s legendou české kinematografie a dorazila i zlomená Jiřina Bohdalová.

„Byl to jednak vynikající kameraman a jednak vynikající člověk. Nechtějte po mně vtipné historky. Já sice žiji humorem, ale při této příležitosti to nelze. Nezlobte se,“ omluvila se serveru sedmicka.tyden.cz herečka.

Většina hostů se schovávala za slunečními brýlemi a do řeči se nechtělo nikomu. Poslední rozloučení s Miroslavem Ondříčkem se odehrálo na Vyšehradě a kremace proběhne v pražských Strašnicích.



Přečtěte si
rezacek
20. 5. 2015 • 23:58

Snad příště bude přímý přenos z krematoria - tam si vezme alespoň nějaké škvarky.

rezacek
20. 5. 2015 • 23:55

Vždyť i na těch fotkách z Turecka jí nejvíce vadilo, že dostala malý honorář a nevzali ji na prostřední stránku Playboye. A že se na té pavlači natřásala ...

474747
12. 4. 2015 • 15:51

Dorazila i zlomená Jiřina Bohdalová. Dobře to zahrála, však má dostatečnou praxi v převlíkání kabátu. Dvořák se na ni nahoře už těší.

brunos
8. 4. 2015 • 21:20

Zdrcená též z toho že tam nedostala zadarmo najíst !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry