Svědek soužití Rychtáře a Bartošové (†48) šokuje: Josef vyndával Ivetě stehy a vystavoval zfalšované recepty na léky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Svědek soužití Rychtáře a Bartošové (†48) šokuje: Josef vyndával Ivetě stehy a vystavoval zfalšované recepty na léky!

10. 10. 2011: Ivetu doprovázel i na kontroly u lékaře. Vidět stehy mu nikdy nevadilo.
10. 10. 2011: Ivetu doprovázel i na kontroly u lékaře. Vidět stehy mu nikdy nevadilo. (Foto Aha! Pavel Machan, Marek Pátek, Profimedia.cz, reprofoto FTV Prima, koláž Aha!)

Panický strach z lékařů! Ten zřejmě stojí za tím, že se z manžela Ivety Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (57) stal samozvaný doktor. Jeho bývalý kamarád Standa Lysý (48), který trávil ve vile v Uhříněvsi spoustu času, tvrdí, že vdovec na falešné recepty předepisoval manželce prášky, a dokonce jí vytahoval stehy.

Rychtář měl štos receptů a vypisoval jí sám prášky. Nevím, jestli někde ukradl nebo mu je někdo dal, ale byly orazítkovaný prázdný a on tam psal nějaký vymyšlený jméno a vymyšlenou adresu,“ prozradil deníku Aha! rok po zpěvaččině smrti šokující informaci bývalý zvukař zpěvačky Standa Lysý s tím, že jí vdovec dával léky potlačující chuť na alkohol.

Chtěl jí to rozumně dávkovat. Jak jsem spal dole na gauči, tak jsem ji viděl, jak po tom, co Pepa usnul, chodila dolů a prošmejdila mu sako, kufřík. A vždycky něco našla a odsypala si,“ svěřil se o dění ve vile v Uhříněvsi zvukař. Ordinování léků ale nebyla jediná věc, kterou se prý Josef pletl do práce lékařů. Kvůli alkoholu měla Iveta prý dost často potíže s rovnováhou a z toho vyplývaly i nejrůznější úrazy. „Ona padala furt. I o zesilovač si rozbila hlavu. A jak pózovala před barákem, že je v pořádku, tak jsme jí druhý den vytahovali s Rychtářem stehy z hlavy, protože nechtěla jít k doktorovi. Jsme jí to zalili vodkou a bylo,“ prozradil zvukař.

Rychtář míří znovu na policii

„Prostřednictvím deníku Aha! bych rád vzkázal panu Lysému, ať mi už nikdy neleze na oči. Podávám na něj trestní oznámení a budu požadovat nejen omluvu, ale i finanční odškodné. Měl by se starat a platit na svého syna a ne roznášet pomluvy o mně a mé zesnulé ženě,“ reagoval na tvrzení bývalého kamaráda Josef Rychtář.

Nejen slova Stanislava Lysého rozlítila Rychtáře. Pifku má i na Antonína Duchoslava (50), který o něm řekl, že má IQ houpacího koně. Podle herce, jenž s Ivetou spolupracoval na již zaniklé TV Pětka, byla labilní a nespolehlivá osoba. „Pan Duchoslav je u mě lhář a podvodník. Ivetka splnila všechny podmínky, ke kterým se zavázala. Iveta se nemůže bránit, Duchoslav se zviditelňuje svýma bludama, které možná v opilosti prezentuje,“ řekl vdovec.Přečtěte si
mekanik
6. 5. 2015 • 22:25

ar-havyřko ticho léčí tak pšt

ararat
6. 5. 2015 • 20:23

ty máš blboudonu

ararat
6. 5. 2015 • 20:22

Ty o tom nic nevíš,máš jen drby z AHA,bývalá spring1,tak tady nelži

ararat
6. 5. 2015 • 20:20

PROČ JI NEDÁTE POKOJ,TAHLE TAKTIKA JI ZABILA TAKÉ

auslak
6. 5. 2015 • 19:37

Rychtáři , chtělo by to ještě vytáhnout z archivu nějaké pěkné video ať vidíme , že nelžeš

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.