Rychtář šokuje: Artur nechce urnu s popelem své mámy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Rychtář šokuje: Artur nechce urnu s popelem své mámy!

Podle Rychtáře Artur nechce urnu s popelem své mámy.
Podle Rychtáře Artur nechce urnu s popelem své mámy. (Aha! - Marek Pátek, Profimedia.cz)

To je tedy podivné. Zatímco po smrti Ivety Bartošové (†48) se strhla doslova tahanice o urnu s jejím popelem, teď ji podle vdovce Josefa Rychtáře (57) osoba jí nejbližší – syn Artur, prostě nechce.

„Artur o urnu nemá zájem,“ pronesl rychtář na otázku reportérů Sedmičky, zda by mu nádobu s ostatky jeho maminky dal. Rychtář nicméně také začal mluvit o tom, že se obává, že mladší Štaidl rozfofruje i peníze, které získá prodejem vily. To by mu mohlo hodit zhruba osm milionů, což je odhadní cena domu.

„Už tehdy, když k nám jezdil na víkendy za Ivetkou, tak říkal, že až mu bude osmnáct, udělá si řidičák a koupí si stejného bavoráka, jako má jeho táta,“ tvrdí vdovec, který prý má upřímnou obavu, aby Arturovy peníze neskončily ve zbytečnostech.

Rychtář také prozradil, kolik zbývalo doplatit na hypotéce. „Celkový dluh je 1 400 000 korun. Před lety jsem zařídil, aby se měsíční splátky snížily na 9600 korun. To jsem si říkal, že to dáme dohromady, i když nebude žádná práce. Kdyby se nestala ta tragická událost, tak bychom hypotéku doplatili v Ivetčiných 64 letech,“ uzavřel své podívání pro Sedmičku Rychtář.

Nám je nicméně stále záhadou, proč se vdovec tolik zajímá o to, co Artur s penězi udělá? Není to čistě jeho věc? A poněkud šokující vyjádření o urně? Uvidíme, zda se k tomu Artur, který ale s médii zpravidla nekomunikuje, vyjádří.Přečtěte si
cukrenka
8. 7. 2015 • 17:38

to není žádný popel, jelikož qasi šetří, tak je to hrubé jako štěrk

jity
21. 5. 2015 • 20:55

Tak to jsme si také mysleli, že kdo ví čí tam je popel, ale vyvedl nás z toho kolega, který jako vysokoškolák chodil na brigádu do krematoria a ten tvrdil, že můžeme být klidní, ano je to popel zemřelého, kterého oplakáváme. Ani to jinak nejde, mají to vypracované.

raduzkaxxx
21. 5. 2015 • 17:02

Urna : obal zůstal původní obsah - půjde do soutěže :Kurňa , co to je ?

majojo
21. 5. 2015 • 16:49

Ani se nedivím, že by Artur tu urnu nechtěl, bůhví, kde ji ten ožrala vyválel co do ní nakonec smetl, vajgly nevyjímaje. A co se Arturova majetku týče, Rychtář je přece odborník na slovo vzatý, všechny svoje peníze stihl rozfrcat a teď se mu po nich stýská. Zbytečně, ze Štaidlových nedostaneš ani brďol, kámo.

auslak
21. 5. 2015 • 16:18

Možná ji nabídne i rodině a pak bude licitovat kdo dá víc. Takovou svini jak je Rychtář se málokde vidí.Jak je to dlouho co před kamery prohlašoval, že milovanou Ivetku NIKOMU a NIKDY nedá. Taky že se nikdy nerozloučí s její obuvi a konfekci !!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.