Podivné mlžení Šárky Grossové: Zapírá vážnou nemoc dalšího člena rodiny! Pravda je přitom krutá… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Podivné mlžení Šárky Grossové: Zapírá vážnou nemoc dalšího člena rodiny! Pravda je přitom krutá…

Šárka Grossová mlžila i kolem nemoci svého muže. A teď znovu...
Šárka Grossová mlžila i kolem nemoci svého muže. A teď znovu... (Aha! - M. Sekanina, R. Souček)

Když se objevily první zprávy o tom, že je dnes už zesnulý expremiér Stanislav Gross (†45) nemocný, jeho žena Šárka (45) jakékoliv potíže popírala, byť už měli fotografové dávno snímky jejího muže, který nehýbal rukou a sotva chodil. Teď se ukázalo, že nemocný je i další člen rodiny. Šárka však tvrdí, že je dotyčný zdravý. Jenže znovu je tu důkaz, že to není pravda…

Jde o otce Stanislava Grosse, také Stanislava, který podle některých zdrojů může trpět stejnou chorobou jako jeho syn. Informace, které se objevily, ale Šárka v Blesku popřela. „Pokud vím, tak pan Gross je zdravý. Dorazí i na pohřeb,“ říká blondýnka. Jenže to tak není.

Reportéři, kteří za Stanislavem Grossem St. zajeli, totiž našli člověka, který sám neujde ani pár kroků. I k cestě od dveří domu k brance musí používat vozík, v jeho případě elektrický. Viditelně ho bolí každý pohyb a jen s velkou námahou se nakonec před očima novinářů postavil na nohy, aby se přesunul z vozítka do domu. Mluvit nechtěl. „Nebudu na nic odpovídat,“ pronesl muž ztrápený bolestmi.

Opravdu takhle vypadá zdravý člověk? Asi sotva. A že by Šárka Grossová o stavu svého tchána nevěděla? To se nám nechce věřit.Přečtěte si
babatomanija
23. 4. 2015 • 19:08

Někteří ctihodní jsou na tom hůře než bulvární redaktor. Ten nějak moc neškodí, leda že snad naštve nějakou tu tzv. "celebritu".

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.