Miluška Voborníková babičkou! Proč své dceři nic nevnucuje? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 8. srpna 2022

Svátek slaví Soběslav, zítra Roman

Miluška Voborníková babičkou! Proč své dceři nic nevnucuje?

Miluška Voborníková se na roli babičky těší.
Miluška Voborníková se na roli babičky těší. (ČTK)

Hvězda Semaforu Miluška Voborníková je vdaná za zpěváka Petra Spáleného. Společně mají dceru Barboru, která ale ještě dětí nemá. Jak je tedy možné, že se zpěvačka považuje za prarodiče?

„Nejsem ta pravá babička, ale Petr má z prvního manželství dvě dcery a ty už mají děti. Přes něj jsem babička,“ vysvětluje sympatická zpěvačka na stránkách prozeny.blesk.cz.

A dočká se někdy vlastního vnoučka? Bára se vdávala před čtyřmi lety, ale zpěvačka nechce nic uspěchat a nic ji nevnucuje. „Není dobře nikoho do ničeho nutit, to už mě život naučil,“ uzavírá Miluška.Přečtěte si
antonuis.j
17. 4. 2015 • 09:51

Jj, ona i Miluška zpívala hezky, a byla to fakt kočka. Jsou taková pohodová dvojice.

antonuis.j
17. 4. 2015 • 09:50

Jistě, nemusí volat bulvárům každý prd, někdo prostě o tohle nestojí, bulvár nepotřebuje, ten vyhledávají jen nuly, které ho krmí skandály, protože o jejich umění se psát nedá, tak aspoň hnusy o sobě hlásí. Miluška jen v telce v pořadu řekla na dotaz, že jim to všem klape.

antonuis.j
17. 4. 2015 • 09:47

Miluška bývala nádherná holka s krásným hlasem. Nikdy se necpala do bulváru, ani ona, ani její manžel. Mají svůj hezký život v klidu a nemusejí se trapně prezentovat jako např. Patrasová s Felixem. V jednom pořadu se akorát zmínila, že spolu vycházejí všichni výborně a byla usměvavá a milá. Petr Spálený má super hlas, jeho písničky se pořád hrají a hezky se poslouchají, mám ho moc rád, je to sympaťák, takový čmelda, jak mu říká moje kamarádka.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.