Vytočený František Ringo Čech zůstal na ocet: Manželka ho odkopla kvůli sexu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. srpna 2022

Svátek slaví Hana, zítra Jáchym

Vytočený František Ringo Čech zůstal na ocet: Manželka ho odkopla kvůli sexu!

Tak dlouho kritizoval, až zůstal sám.
Tak dlouho kritizoval, až zůstal sám. (Foto: ČT, ara)

František Ringo Čech (71) stihnul urazit snad všechny v českém showbyznysu a nit nezůstala suchá ani na jeho manželce. Té po 28 letech došla trpělivost a manžela opustila.

Bývalá baletka Magda se jednoho dne sebrala a odstěhovala. To samozřejmě Čech musel ihned nevybíravě okomentovat v pořadu Sejdeme se na Cibulce. „Žena mě odkopla jako hadr. Dvacet osm let mě zneužívala, sexuálně zepředu zezadu a po osmadvaceti letech, když už jsem se sexuálně vyčerpal a okoukal – táhni z baráku,“ zní verze kontroverzního umělce. Pak se ale všechno pokusil smířlivě vysvětlit. "Je to skvělá ženská, nežijeme spolu, mám ji jako vynikající ségru." To ale na rozchodu nic nemění.

Deníku Blesk nakvašeně řekl, že je stále ženatý. V pořadu vysvětlil, jak to spolu tedy mají. „Jsem ženatej, ale opuštěnej,“ dodal. O manželce se ale v minulosti vyjadřoval velmi nevybíravě a poněkud hulvátsky rozhlašoval, že už má svá nejlepší léta za sebou. „Měla velké kozy, krásné dlouhé nohy. Já miluju baletky. Když vidím baletky, jsem úplně u vytržení,“ řekl jednou o své ženě v magazínu Sedmička.

Bývalá tanečně a modelka, která pózovala i pro Playboy, mu ale na stará kolena byla málo. Novou ženu ale nehledal. „Proč se rozvádět? Přijde nový partner a za tři roky je to stejné jako s tím předchozím. Akorát jste o polovinu majetku chudší. Ne ne ne, s babiznou zůstat furt a řešit to externí spoluprací a smlouvou o dílo,“ šokoval. Přitom dodal, že jiné sexuální partnery měli oba, tak si nemají co vyčítat. Společně mají dvě děti - syna Michaela a dceru Margaretu.Přečtěte si
lalia
15. 2. 2015 • 16:43

jeho hnusné chování je jen obrana jeho nízkého sebevědomí.Kope kolem sebe a ví,že vyřízený co se týká žen.Obrana je útok,tady to platí.

kristinn
2. 2. 2015 • 18:04

tento pán má od inteligenta toľko, ako dnešný človek od neandertálca.Úbohé a nie svojrázny humor. Sám vyzerá, ako strašiak do kapusty a ešte kritizuje....

univerzalnizena
1. 2. 2015 • 21:13

jo babizna s visacejma c e ckama

ararat
31. 1. 2015 • 18:31

šlapko,prosím tě pošli mu srdíčka jinak ho jebne

ararat
31. 1. 2015 • 18:26

http://eslev.cz/team.php?utm_content=2087&utm_medium=TopTrack&id=2087&utm_source=slevist e_cz

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.