Petra Černocká a František Ringo Čech: Válka kvůli sexu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Petra Černocká a František Ringo Čech: Válka kvůli sexu!

Petra Černocká prozradila letité tajemství přímo do éteru.
Petra Černocká prozradila letité tajemství přímo do éteru. (Foto Aha – Karel Kopáč, Zbyněk Pecák, koláž Ahaonline.cz )

Jindy decentní Petra Černocká (64) neudržela emoce ani jazyk za zuby a rozpovídala se o dlouholetých sporech se všeumělem Františkem Ringo Čechem (70). Roky platila za to, že se mu nedala. Snášela jeho ponižování, nadávky i pomluvy. Teď mu to vrací.

Válečnou sekeru vykopal nevědomky Ringo Čech, když Černocké v rádiu vysekl poklonu. Ta na ni okamžitě zareagovala. „Je to starej falešník. Franta mě nesnáší, ale před národem předstírá, že mě má rád, ale to není pravda. Vždycky mě uráží, tím jsem si naprosto jistá,“ šokovala na Frekvenci 1 v rozhovoru s Těžkým Pokondrem Černocká.


Jejich spory začaly už v době, kdy jako -náctiletá hrála v divadle Semafor. „My jsme spolu nějakou dobu v Semaforu válčili. František řekl, že neumím zpívat. V té době to bylo opravdu tak a jenom já to nevěděla. Zřejmě jsem se chovala suverénně a on nabyl pocit, že jsem úplně blbá,“ vypráví Černocká, ale moc dobře ví, že ohnisko sváru bylo někde jinde. „Chtěl mě sbalit. On má totiž od přírody jen jeden daný instinkt – sbalit babu. A když to nejde a zjistí, že dáma má i mozek, který dokonce pracuje, vždycky se naštve,“ naložila mu Petra. Jejím středem zájmu byl v té době totiž jiný kolega. „Tehdy jsem se zamilovala do Zdeňka Merty, ten mu neustále přebíral děvčata, která měl Ringo vyhlídnutá,“ vzpomněla si Petra na románek se současným manželem herečky Zory Jandové (55).
Černocká zpochybňuje i Ringovo umění. „Jednou jsem měla zpívat jeho píseň, ale ten text byl tak pitomej, že jsem to celé přepsala a řekla jsem, že budu zpívat svůj. Franta byl strašně naštvanej. Já taky nejsem geniální textař, ale to, co on vyplodil, to bylo fakt strašné,“ zavzpomínala »Saxana«. Když jsme Františka Ringo Čecha oslovili, aby se vyjádřil k vyprávění Černocké, raději zavěsil.Přečtěte si
kristinn
26. 9. 2016 • 11:42

to vyžrané prasa by malo naozaj držať hubu a pozrieť sa na seba predtým, ako ide niekoho v niečom hodnotiť!

eremita
10. 3. 2014 • 22:48

A pak že důchodci jsou zapšklí suchaři. Černocká i Čech moudře vědí, že když je na co vzpomínat, je to život. Vyčpělé historky hypotetické lovestory budí vášně diskutujících. A staří antimilenci se v odlesku slavné popularity vyhřívají.....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.