Neznámý »syn« Stelly Zázvorkové: To on ji našel mrtvou! A teď o tom promluvil... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Neznámý »syn« Stelly Zázvorkové: To on ji našel mrtvou! A teď o tom promluvil...

Stella Zázvorková brala svého synovce jako vlastního syna.
Stella Zázvorková brala svého synovce jako vlastního syna. (Aha!, TV Barrandov)

O tragické smrti dcery Stelly Zázvorkové (†83) a Miloše Kopeckého (†73) se toho napsalo hodně. Nebohá dívka chtěla spáchat takzvanou demonstrační sebevraždu, aby vzbudila zájem rodičů, ale nakonec bohužel opravdu zemřela, protože ji nenašli v čas. Bylo jí teprve 16 let. Po její smrti se snažil herečce bolestnou ztrátu vykompenzovat její synovec Jan, kterého Zázvorková brala jako vlastního syna.

Kromě toho, že s tehdy malým Honzou trávila Zázvorková spoustu času, ho brala i na dovolené do zahraničí, což bylo tehdy v socialistickém Československu velmi vzácné. „Vyřídila mi výjezdní doložku do Británie a do Francie. Vzpomínám si, že cestování s ní bylo vždycky moc hezké,“ říká v pořadu Tajemstvím Stelly Zázvorkové, který odvysílá TV Barrandov dnes večer, její synovec Honza.

Jan Zázvorka také na svou tetu prozradil, že byť nebyla žádnou jeptiškou, po rozvodu s Milošem Kopeckým už si žádného chlapa natrvalo nenašla. Prý byl pro ni její manžel jedinou životní láskou.

Právě synovec Stelly Zázvorkové byl tím, kdo herečku našel mrtvou. Byli prý domluveni, že spolu pojednou na chalupu, ale něco mu do toho vlezlo. Plánoval tak, že pojedou následující den. A chtěl jí to říct. „Volal jsem jí, ale nemohl se dovolat. Druhý den, když jsem se vrátil, jsem ji našel mrtvou," uzavřel Jan, kterého smrt milované tety úplně zdrtila...

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.