Dáda musela poslechnout: Peklo s Felixem kvůli plastice prsou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Dáda musela poslechnout: Peklo s Felixem kvůli plastice prsou!

S manželem Felixem Slováčkem je už víc než 30 let.
S manželem Felixem Slováčkem je už víc než 30 let. (Foto Aha! – Roman Souček , Marek Pátek, Pavel Machan, Alexandr Malachovský)

Leckterá ženská by mohla Dádě Patrasové (58) závidět. Na svůj věk vypadá skvěle a její manžel, saxofonista Felix Slováček (71), to dobře ví. I proto jí možná zakázal zmenšení prsou, které chtěla jeho žena podstoupit!

Před třemi lety se Dáda rozhodla, že si nechá operativně zmenšit ňadra, dodnes se tak ale nestalo. „Bohužel to je jedna z věcí, kterou mám geneticky danou,“ říká Dáda o svých vnadách, na kterých jí pánbůh opravdu nešetřil. „Nosit se s tím je docela těžký,“ dodala.


I přes rizika se rozhodla do operace jít, její manžel to ale neschválil. „Dádu jsem poznal jako erotický sexuální symbol, a to jí vydrželo dodnes,“ řekl deníku Aha! Slováček, který svoji ženu stále obdivuje. „Ve finále, když už jsem si řekla, že jdu do toho, tak mi manžel udělal scénu,“ dodala Patrasová.
Dáda, která momentálně tráví celé dny na zkouškách muzikálu Sněhová královna, v minulosti podstoupila plastiku horních víček. O letošních prázdninách si nechala píchnout botox. „Hodně jsem ale váhala, protože mi říkali, že můžu ztratit mimiku obličeje. Mně se to ale nestalo, protože mám rýhu na čele znovu,“ smutnila Patrasová.

Felix musí zhubnout!
S plastickou chirurgií má zkušenost i Felix. Zatím si nechal odstranit jen vaky pod očima, ale možná dojde i na odsátí tuku! „Musím shodit aspoň deset kilo," přiznal Slováček s tím, že nejdřív to prý ale zkusí pomocí diety.Přečtěte si
beladona
30. 8. 2014 • 00:08

ona má nešťastnou postavu.Má ramena, pas, boky v jedné lajně, krátý krk a kolem břicha pneumatiku.Z toho jí trčí tenké nohy do X.to není "závist" to je fakt.celkově budí hodně podsaditý dojem a říká se tomu spudkovitá postava. No fakt sexy symbol , haha

beladona
30. 8. 2014 • 00:04

mrdounberlusconi ty jsi vážně neukojenej vůl (rozdíl býk x vůl chápeš? záměrně říkám vůl)

beladona
30. 8. 2014 • 00:01

No, aby to s tou genetickou výbavoou moc nepřeháněla.V Náštěvnících má prsa jako každá jiná, jenže ona celoživotně zápasí s tloušťkou a teď, když je po přechodu tlustá, tak má prsa taky tlustý. ( a ne všechny musí být po přechodu tlusté, jen ty co mají buď genetickou výbavu nebo ty , co se přežírají a svádí to na hormony a taky ty, co celoživotně se hlídají a pak se na to vykašlou ) Tak ať si je dá zmenšit, ale proboha, ať už si nepolejvá košili nebo tričko, je trapná.Erotický symbol?Koho?Snad ne Čechů, Slováček je snad po lobotomii.

marinella
29. 8. 2014 • 21:43

ze si ta duchodka uz neda pokoj, vzdyt je smesna...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.