Rady Petra Havlíčka: Tip na správnou vlákninu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Rady Petra Havlíčka: Tip na správnou vlákninu

müsli Petra Havlíčka
müsli Petra Havlíčka (P. G. Management)

Že zdravé jídlo obsahuje vlákninu, zaznívá často z televizních pořadů o zdravém životním stylu i z reklam, čteme o tom v tisku. Co však vláknina ve skutečnosti je, ví jen pár zasvěcených odborníků na zdravou stravu.

Dostatek vlákniny je nezbytný jako prevence řady civilizačních onemocnění, kardiovaskulárními chorobami a diabetem počínaje a nádorovými onemocněními konče. 

Tip Petra Havlíčka:

Hi-maize je unikátní přírodní zdroj vlákniny známý jako rezistentní škrob.

Tato přírodní speciální forma dietní vlákniny pomáhá udržovat střeva ve zdravém funkčním stavu a pomáhá udržovat stabilnější hladinu cukru v krvi. Pokud se Hi-maize použije jako přísada do chleba, sušenek, těstovin či cereálií, zvýší se jejich obsah vlákniny, aniž by tyto potraviny chuťově utrpěly.

V České republice je možné Hi-maize najít v nabídce společnosti REJ s. r. o., která dodává výrobky odpovídající zásadám správného a zdravého stravování. Tato společnost přidává Hi-maize pro zvýšení výživové hodnoty i do svých dalších produktů.

 Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.