Kočičí pirát byl špinavý bezdomovec: Teď je hvězdou internetu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Kočičí pirát byl špinavý bezdomovec: Teď je hvězdou internetu!

Pásku přes oko si oblíbil.
Pásku přes oko si oblíbil. (Facebook)

Ještě před pár dny se brouzdal ulicemi Portlandu, špinavý, nemocný, podvyživený a se zlomenou čelistí. Teď se z něj stala hvězda internetu!

Kocoura jménem Sir Stuffington se totiž ujala jistá Blazer Schafferová a na Facebooku mu vytvořila profilovou stránku. Na tu dává jeho fotky v nejrůznějších maskách, z nichž nejoblíbenější je pirátská – tedy šátek na hlavě a páska přes oko.

Blazer chce touto cestou upozornit na týrání zvířat a neostatek útulků. A daří se jí to. Sir Stuffington má na Facebooku už takřka 20 tisíc přátel!

Koupání Sira Stuffingtona moc nebaví…


Přečtěte si
belaa
25. 9. 2013 • 07:54

neumim si predstavit zivot bez zvirat..tak si jich musime vazit a pomahat jim ne jim ublizovat...tady jsou spatny zakony .nic se pro zvirata nedela.

belaa
25. 9. 2013 • 07:47

ano je potreba udelat uz konecne neco pro tyrana zvirata.tady se taky jen zvani.nic se nedela.jen se tuneluje.ale pro zvirata nic.je to hanba tohoto statu.sama sem se starala v teplicich o 5kocek..kubera se tam stara jen o sebe.vsude je plno zvirat co maji hlad nikoho to nezajima..lidi netyrejte zvirata .pomozte jim

abvydavatelstvi
25. 9. 2013 • 07:43

Cit ke zvířatům by se měl pěstovat už v malých dětech ..... aby zvířatům nikdy neublížili .... Jsou mezi námi zvířata užitkové které nás živi a pomáhají nám a společenské... které nás pobavi když nám je smutno nebo jsme sami.... každý tvor na teto planetě má své poslaní a proto by jsme se měli vzájemně respektovat a mít se radi.... ten kdo ublizuje druhým musí po čase čekat trest .... každého vždycky dostihne jeho minulost a dostane co si zaslouží....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.