Oblečte si nové hadříky za pár kaček! Luxus ze »sekáče«! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Oblečte si nové hadříky za pár kaček! Luxus ze »sekáče«!

V second handech si vyberou mámy na mateřské, ale i studenti. A nic moc za to neutratí.
V second handech si vyberou mámy na mateřské, ale i studenti. A nic moc za to neutratí. (scom)

Šaty do tanečních i na party, značkové džíny a tepláková souprava, bundy, kabelky, pásky, lodičky, tenisky…to všechno pořídíte v second handech za pár korun! Stačí jen dát si trochu práci s přehrabováním a najít ty luxusnější kousky.

Kdo tady nakupuje?

Pro levné a hezké oblečení z druhé ruky chodí maminky na mateřské, ale i mladí, kteří se chtějí stylově oblékat a přitom za módu neutratit všechny úspory z brigády. Navíc se dají v sekáčích sehnat originální kousky, ve kterých určitě nepotkáte spolužačku z vedlejší třídy.

Jen si hrabejte...

Abyste se dostali ke kvalitním a pěkným kouskům, musíte obětovat trochu času. Projít si několik stojanů, ramínko po ramínku, prohrabat se krabicemi a hledat. Málokdy narazíte na ten správný hadřík hned. Radost z úlovku ale stojí za to!

Doma vyperte

Obavy z toho, kdo asi nosil šaty před vámi, hoďte za hlavu – zboží v moderních second handech se většinou objednává ze zahraničí a do Čech se posílá vydezinfikované. Pro lepší pocit si můžete koupený oděv doma vyprat na vyšší teplotu, tím zlikvidujete případné bakterie.

Do pár stovek...

Za kolik se dá pořídit konkrétní oblečení? „Záleží na kvalitě zboží, ale prodejní ceny jsou opravdu zlomkem cen původních, pohybují se od desetikorun do pár stovek. Zboží dovážíme z velkoměst Velké Británie a USA a doplňujeme ho každý den,“ říká David Solar ze Second Hand Land v Praze.

Proč tu nakupovat?

• Nehrozí, že ve stejném outfitu potkáte někoho dalšího

• Najdete tam velký výběr a věci světových značek za zlomek ceny

• Seženete i nové nenošené oblečení z Anglie, které se v obchodech neprodalo

• Oblečení pořídíte už od deseti korun za kus, a tak si ho mohou dovolit jak maminky na mateřské, tak i senioři a studenti

• Je z čeho vybírat, zboží se obměňuje několikrát do týdne

• Módu z těchto obchodů si oblíbily i celebrity

Přečtěte si
Josef124
21. 8. 2020 • 13:31

Na nakupování v second handu nevidím nic špatného. Manželka v nich také nakupuje a i tam posílá oblečení, takže ho dost střídá. Našla si eshop second hand http­s://ww­w.on­line­sekac­.cz/ , kam posílá oblečení, které už nenosíme nebo to, co je dětem malé. Rozhodně mia ale nepřijde, že bychom se oblékali nějak špatně, i když je oblečení z druhé ruky.

bajk1
1. 9. 2013 • 13:31

Fajn moc díky za super tip, ale zapomněla jste napsat, kde tento nebo tyto obchody najdu ? Já o tom nikdy neslyšela. Že Charita existuje vím, ale kde se dá koupit oblečení to netuším. Děkuji

paralenka
1. 9. 2013 • 12:35

Mám lepší tip a dala mi ho jedna hodně nóbl kolegyně - za pár kaček se nově oblečete třeba v Charitě. Firmy tam dávají zboží s malými vadami , posezónní zboží, zboží z přehlídek, hadry, boty, kabelky. Takže nové věci s cedulkou, třeba H&M, C&A, x-mail, saka, kalhoty i sukně z OP, tedy běžná konfekce a podobné, pořídíte za pajcku a ještě podpoříte charitu finančně. Což je záměr právě těch firem. Jen to chce trpělivost a hledat, ale fakt lepší jak sekáč, protože nové a levné! Pro případné posměváčky - to je můj trénink na šedesátipěti korunové přilepšení k důchodu od ledna.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.