10 ponaučení z 50 odstínů šedi: Pánové, takhle to v životě naštěstí nechodí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

10 ponaučení z 50 odstínů šedi: Pánové, takhle to v životě naštěstí nechodí!

Kniha 50 odstínů šedi ovlivnila sexuální život na celém světě
Kniha 50 odstínů šedi ovlivnila sexuální život na celém světě (Foto Shutterstock)

Padesát odstínů šedi. Sex, násilí, vzrušení, touha, vášeň. To je jen malý výpis toho, co se v tolik obdivované knize odehrává. Úspěch tohoto bestselleru musí být pro muže hrozivý.

Takže, pokud jste muž, raději ho nečtěte. Nemuselo by to dobře dopadnout. Mnohdy si nejste vědomi všeho, co žena očekává, mohli byste si zadělat na komplex.

Ženy, hurá do toho!

Možná nevíte, že příběh se týká mladé vysokoškolačky Anastasie, která pozná mladého obchodníka Christiana Greye, aby následně zjistila, že je sadista, který ji chce nalákat na nejtemnější sexuální fantazie. A už vůbec netušila, že se jí to pak bude líbit…

Je to příběh o výprascích, fetišismu, příběh plný sexu, latexu, bičíků a erotických pomůcek. Skoro každá žena tuto knihu četla, nebo o tomto erotickém románu minimálně slyšela. Kniha sklízí úspěch. Jenže, ruku na srdce, kdyby vás nyní nějaký muž lákal na »Červený pokoj bolesti« nebo na sexuální fantazie stejné, jako má Christian Grey, zavolaly byste na něj policii a rozhodně se nesmály. Jenže toto je jenom kniha…

Ženy ať čtou a mužům takto přinášíme alespoň v kostce základní poučení, jak se nechovat podle románu.

1. Jen žádná překvapení

Ženy nemají rády překvapení. Pánové nepočítejte diamanty jako dárek k narozeninám – dárky totiž musí (!) být překvapením. Máme na mysli překvapení v podobě večírků, výletů, spontánního náhlého odcestování, stylem: Jedeme do Paříže, teď hned!

Měly byste se vyvarovat především těch překvapení, která postihla Anastasii na prvním rande s Christianem Greyem. Obrátila se k němu a byla šokována, když zjistila, že má erekci pevně v hrsti. V reálném životě to opravdu nezkoušejte na prvním rande! Ať nejste za úchyláka!

2. Žádné hříčky

Vtipní muži bývají sexy, jenže při sexu se samotný humor příliš nehodí. Vyhněte se mačkání prsou, nenechte se uspokojovat ústy na veřejnosti a hlavně neříkejte svojí partnerce řeči typu: Ano, dávám ti velkou jedničku z orálního sexu. Nebo: Hmm, ještě se toho máš hodně co učit. Po takovém výstupu si raději zavolejte taxi a rychle zmizte!

3. Žádné značkové vany

Christianova vana je z bílého kamene, hluboká, ve tvaru vejce a je vskutku »designová« podle posledních trendů Ihned po svém prvním styku Anastasia běží do vany. On vylévá draze vypadající koupelový olej do vody, s vůní jasmínu. Jak sladké a smyslné. Heterosexuální muž by ale neměl vlastnit vejčité značkové vany a drahý jasmínový olej. Ženy si můžou myslet, že je homosexuál a rychle utečou.


4. Nesnažte se oslnit

Christian nalil Anastasii sklenku růžového šampaňského a vyjmenoval: Année Rosé 1999, výborný ročník. Co na to říci? A koho to zajímá? Dámy, prostě si dopřejte »šáňo« jaké je vám nabízeno a nepřemýšlejte o tom, jak je staré a odkud je. Stejně vám tato informace k ničemu nebude. Hlavně, že je vám fajn s tím, s kým ho pijete. A pánové, nesnažte se oslnit stářím a značkou vína. Vypadá to pak, že nemáte o čem mluvit.

5. Neplácejte nesmysly

Christian v ní říká: „Chci, aby mi patřil tvůj zadeček!“ Tohle nikdy neříkejte! Akorát tím ženu vylekáte, budete působit jako nějaký magor! Nemůžete přece vlastnit nějakou část těla vaší partnerky. S tímto se ovládejte!

6. Dopřejte ohleduplný spánek

Jednou ráno Anastasia otevře oči a je uvězněna v Christianově objetí. Spí s hlavou na její hrudi, jeho paže na ní, drží ji blízko sebe, jedna jeho noha je hozena přes její tělo. A čtenář dostane záchvat paniky. Asi to má být, jakože sexy, protože je velmi romantické, když je vše stočené dohromady. Je to ale divné, horké, zpocené. Žena potřebuje určitý prostor. A Anastasia přece nemůže dýchat!

7. Přivoňte jemně

Máte rádi vůni ženy? Nebo vůni muže? Opravdu? Je to dost nechutné. Nesnažte se partnera vdechnout celého, i když byste si to snad přáli nebo si to přál váš partner. Dodržujte určitou hygienu, která se očekává. Mokrý nos na kůži jako knírač, no fuj! Byli byste spíš sexuální škůdci, a to přece nechcete. A není to vůbec sexy! Takže, nebuďte jako vysavač!

8. Nasaďte normální obličej

„Oči vzplanou hněvem a potřebou, má v nich ryzí chtíč.“ Postavte se před zrcadlo a zkuste tento pocit v obličeji vytvořit. A znovu, a znovu! Jde vám to? Není to blbost? Spíš to vypadá, jako byste měli zácpu!

9. Nepředstírejte, že máte pořád práci

Christian pořád všude mluví o svých společnostech, i o jiných firmách, které spolupracují s tou jeho a vykládá co kde vlastní. Telefonuje služebně, apod. Anastasia z toho byla nadšená, ale jiná žena by se na něj dívala jako na »namachrovaného snoba«, který se jen chlubí. Muž, který nemá ponětí o tom, po čem ženy touží, si myslí, že je to sexy. Zaujmout holt musíte jinak…

10. Musíte vonět

Předražený jasmínový olej byl trochu moc. Nemyslíte? Ale můžete vonět i jinak. „On mě políbil,“ říká Anastasia. „A vdechovala jsem jeho sexy vůni.“ Představa sexy vůně je asi jiná než jasmínový olej. Tak kterou zvolíte vy?Autor:  ak

Přečtěte si
opportunity
18. 8. 2013 • 22:37

Zato mužio často přesně vědí, co chtějí, a když to dostanou, jdou jinam - zase chtějí něco jiného.

montegon
18. 8. 2013 • 13:14

Skutečnost je taková, že žena neví co chce a nedá pokoj dokud to nedostane. Totožně platí, jiný kraj, jiný mrav. Každá žena je jiná a zapůsobí na ni něco jiného. Důležité je vybrat protějšek, který vám vyhovuje, chce to odvahu a hlavně štěstí a úspěch je zaručen jak na poli lásky tak v sexu. V opačném případě je to dřina a otrava ...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.