VIDEO Zkáza na nebesích: Lidé prchali před »vzkazem« z vesmíru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

VIDEO Zkáza na nebesích: Lidé prchali před »vzkazem« z vesmíru!

Pád meteoritu zranil několik lidí.
Pád meteoritu zranil několik lidí. (Koláž Ahaonline.cz)

Obyvatelé uralské oblasti Ruska nevěřili vlastním očím. Pohled na oblohu připomínal záběry z katastrofického filmu o invazi mimozemšťanů!

Když se na nebi objevila letící zářící koule doprovázená děsivým zvukovým efektem, Rusové se domnívali, že se zpožděním nastal konec světa. Jev na nebesích vyděsil zdejší obyvatelstvo k smrti a přinesl s sebou tlakovou vlnu, která dokonce rozbíjela okenní tabule. Na místě vznikla panika, při níž došlo ke zranění až 500 lidí. Nemocnice už přijaly několik pacientů, jimž »vzkaz« z vesmíru způsobil krvavé šrámy.

Astronomové mají jasno a tvrdí, že šlo o obyčejný meteorit, který těsně minul naši planetu. Na Zemi mělo dopadnout jen několik jeho úlomků, ale i ty způsobily vážné škody.

Vesmírný úkaz okamžitě rozzvonil všechny tísňové linky, na nichž lidé popisovali nevídaný jev, který rozzářil klidnou a jasnou oblohu. Zvláštní ovšem je, že se meteorit objevil bez jakéhokoliv varování…

Podívejte se na apokalyptický jev na nebesích na videu!

Autor:  cam

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.