»Nemocný« pirát číslo 2222 Aleš Trpišovský: Ukrývá se za mřížemi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

»Nemocný« pirát číslo 2222 Aleš Trpišovský: Ukrývá se za mřížemi!

Přístup do ulice, v níž je i honosná rezidence silničního piráta Aleše Trpišovského, chrání brána, u které vartuje ochranka.
Přístup do ulice, v níž je i honosná rezidence silničního piráta Aleše Trpišovského, chrání brána, u které vartuje ochranka. (Aha! – Martin Přibyl)

Aleš Trpišovský (43), pirát z dálnice D1 s protekční SPZ 2222, měl v pondělí stanout před soudem. Nepřišel, omluvil se ze zdravotních důvodů. Deník Aha! se za ním proto vydal, aby zjistil, co za neduhy ho trápí. Našli jsme ho v obrovské rezidenci za Prahou obehnané vysokým plotem.

Přímo k Trpišovskému jsme se nedostali, mluvit s námi odmítl. Vila je opevněna, dovnitř ochranka pustí jen ohlášené návštěvy a pošťáky. „Mám pana Trpišovského docela ráda, taková věc se může stát komukoliv. Nic k tomu říkat nebudu,“ řekla Aha! doručovatelka, která přivezla poštu a s Trpišovským chvíli před domem mluvila. Komentovat, zda je nemocný, odmítla.

Z nedobytného hradu ale zřejmě nevychází. „Jsem zpátky doma už čtrnáct dní a ještě jsem ho v jeho drahém autě vyjíždět neviděl,“ řekl nám hokejista Jaroslav Bednář (35), který bydlí v sousedství.

Neví o něm ani Bednářova partnerka, modelka Lucie Hadašová (25). „Souseda? Toho jsem neviděla. Ale asi tam je,“ řekla. A Bednář, který si včera dopoledne hrál na zahradníka, dodal: „Když odjíždí z domu, zatahují všude žaluzie.“

Trpišovský, který loni v prosinci »vybržďoval« pomalejší auta na D1, je obviněn z pokusu o těžké ublížení na zdraví a poškození cizí věci. Hrozí mu až 12 let vězení.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.