Petr Havlíček radí: Tohle je zdravý a levný nákup! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Petr Havlíček radí: Tohle je zdravý a levný nákup!

Petr Havlíček: „Mohu doporučit především olivový olej, bez příchutě, extra virgin (virgin – panenský, pozn. red), za studena lisovaný, z prvního lisování, kvalitní olej, a to spíše na studenou kuchyni. Na teplou kuchyni je vhodný olej z druhého lisování, který je podstatně levnější.“
Petr Havlíček: „Mohu doporučit především olivový olej, bez příchutě, extra virgin (virgin – panenský, pozn. red), za studena lisovaný, z prvního lisování, kvalitní olej, a to spíše na studenou kuchyni. Na teplou kuchyni je vhodný olej z druhého lisování, který je podstatně levnější.“ (Aha! – Alexandr Malachovský)

Nakupovat levně a žít zdravě? Jde to dohromady? Deník Aha! se vydal na nákup s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem. Úkol zněl jasně – v supermarketu pořídit obvyklý nákup potravin co možná nejlevněji a také co nejzdravější.

„Chcete-li vědět, jestli jíte zdravě, nekupujte nic, na čem nepřečtete etiketu,“ pravil odborník Havlíček, který často mezi regály kroutil hlavou nad tím, co levné potraviny obsahují, ale nakonec košík naplnil. Podívejte se, čím a za kolik.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.