Dálniční pirát Trpišovský: Zbavuje se aut! Policisté zahájili stíhání! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. října 2022

Svátek slaví Olívie, zítra Bohumil

Dálniční pirát Trpišovský: Zbavuje se aut! Policisté zahájili stíhání!

Dálniční pirát Trpišovský
Dálniční pirát Trpišovský (Aha! – Karel Kopáč, Alexandr Malachovský)

Spravedlnosti neunikne! Policisté podle státního zástupce Tomáše Milce zahájili trestní stíhání silničního piráta Aleše Trpišovského (41). Ten na konci loňského roku trestal brzděním pomalu jedoucí řidiče na dálnici D1.

Za pokus o ublížení na zdraví a poškozování cizí věci teď hrozí Trpišovskému až 12 let vězení.

Od osudné události na D1, kdy dokonce naboural jiný vůz, až ke stíhání, uplynulo několik měsíců. Během nich policisté dávali dohromady svědectví a hlavně znalecké posudky. I kvůli nim zabavili Trpišovského mercedes s protekční registrační značkou »2222«.

Přestože bylo auto bourané a po měsících na policejním parkovišti podle Trpišovského nezpůsobilé k provozu, prodává ho teď olomoucký autobazar jako ojeté. O nehodě není ale v inzerátu ani slovo! Ke koupi je i Nissan GTR, kterým Trpišovský jezdil v době zabavení mercedesu.

A cena? Za každé z nich si představuje 1,8 milionu Kč! Připravuje se na odsouzení, zabavení řidičáku nebo jen potřebuje peníze, které údajně dluží firma, ve které je ředitelem?

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.