Za zbití Ukrajinek před soudem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Za zbití Ukrajinek před soudem!

Soud pokračuje výslechy obou žen a svědků.
Soud pokračuje výslechy obou žen a svědků. (Foto Aha! – Zbyněk Schnapka)

Kolotočáře Zdeňka H. (49) soudí za zmlácení dvou Ukrajinek (35, 45) loni v létě na pouti v Plasích na severu Plzeňska. Za ublížení na zdraví mu hrozí až pět let vězení. Muž vinu ale odmítá.

Incident se stal v Plasích, když skončila večer pouť. Zdeněk H. jel s vozem, za kterým měl přívěs, uklidit svou atrakci. „Ženy seděly na obrubníku, měly nohy strčené do cesty,“ řekl Zdeněk H. „Když zjistil, že jsou z Ukrajiny, začal jim sprostě nadávat. Přišel k Tatjaně T. (45) a třikrát ji udeřil otevřenou dlaní do obličeje. Odstrčila ho, nastoupila do jeho auta a chtěla vzít klíčky od zapalování. Druhá žena, Liliana K. (35), ho praštila rukou do zad a krku. Obviněný ji dvakrát udeřil pěstí do obličeje, upadla a zůstala bezvládně ležet,“ uvedla státní zástupkyně Marie Čechová. „Pohádal jsem se s nimi a začalo i pošťuchování. Žádnou ženu jsem nenakopl, to zásadně odmítám, tyto věci jsou mi odporné,“ řekl Zdeněk H.

Přečtěte si
beladona
21. 6. 2024 • 09:00

Celkem logické je a sebezáchovný pud tak reaguje, že pokud jsem ohrožen, utíkám.Od toho mám zvýšený adrenalin, abych to zvládl!
Pokud je někdo chlastem na šrot , pak sebezáchova nefunguje.Ale, protože zde už máme jisté zkušenosti s Ukrajincemi a Ukrajinkami , kteří poté co si přišli do Česka nárokovat péči, empatie a dotace ,protože přece jsou váleční ( ze 70 % ale nikoli a utekli za lepším, jak mi sami říkají !!! ) , pak bych být soudcem přihlédla hlavně k tomu, že za kolotočáře a jeho bezúhonnost se postavila i vesnice, kde žije. A u Ukrajinek bych zkontrolovala oblast, z které sem přišly a dala jim ultimátum, podmínku, jinak deportace domů.
Jasně, že mlátit někoho jen tak není OK.Ale otázka je taky za jaké situace to vzniklo
Ukrajinci jsou zcela jiná mentalita a omlouvat je za jejich přečiny proti řádnému a EVROPSKÉMU soužití je absurdní, byť se Fiala snaží věci bagatelizovat.
V podstatě je mi líto kolotočáře, vůbec ne dvou ožralých Ukrajinek. Drzost UA zažívám často po Praze , protože vědí, že jsou " hájení. " Frustrace Čechů není jen z toho, kam to 5koalice " dotáhla " ekonomicky, ale i mj. v pocitu, že se tady měří dvojím metrem, protože " pravdy " Fialy , potažmo " Mirky " Němcové - opěrného sloupu Česka dělají z občanů vazaly.
-----------------------------------------------------

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.