Do nového roku s pevnou erekcí. Jak ji podpořit na celý rok? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Do nového roku s pevnou erekcí. Jak ji podpořit na celý rok?

Do nového roku s pevnou erekcí. Jak ji podpořit na celý rok?
Do nového roku s pevnou erekcí. Jak ji podpořit na celý rok? (Canva.com)

Nový rok je v plném proudu. Jistě jste si dal zdravá předsevzetí. Díky zdravému životu rovněž podpoříte erekci. Pokud jste zatím nezačal, začněte dnes pomocí těchto nenáročných rad pro přirozenou podporu erekce.

Pokud se vám nepovedlo naskočit na zdravý životní styl od prvního dne nového roku, není na škodu začít později. Pokud začnete dnes, podpora erekce bude pouze příjemným bonusem celkového zlepšení zdravotního stavu, ale také sexuální výdrže a výkonnosti.

Letošní rok znamená konec závislostí

Během roku není lepší čas vzdát se závislostí, než na začátku. Typickým předsevzetím Čechů je přestat kouřit a pít alkohol. Pokud nekouříte tabák, vzdejte se všech náhrad v podobě vaporizérů, liquidů a žvýkacích nikotinových sáčků. Nikotin zužuje cévy prakticky ihned po kouření. Neproudí přes ně krev pro pevnou erekci. Alkohol oslabuje nervové přenosy, takže oslabuje i libido. Cigaretka a panáček zabrání erotickému vzrušení a penisu naplnit se krví. 

Alkohol sice může působit jako afrodisiakum, ale krátkodobě. V dlouhodobém měřítku libido zhoršuje. Cigarety kromě zužování a zanášení cév vyvolají problémy s dýcháním a výkonností. Kuřáci nevydrží souložit dlouho s pevnou erekcí a mnohem rychleji se unaví.

Pokud kouříte a popíjíte léta, erekci již pravděpodobně slabou máte. O to důležitější je přestat s neduhy ihned. Chutě na skleničku a cigaretu zažeňte zdravou stravou a pohybem. 

Nalaďte se na úspěch a to i v posteli

Snažte se myslet pozitivně, buďte otevřený novým příležitostem i zážitkům. Slabá erekce je totiž mnohdy důsledkem zhoršeného duševního stavu. Nezáleží, zda jde o chronický stres, pracovní úzkost nebo depresivní nálady. Jakákoliv negativní emoce oslabuje libido, protože se muž nesoustředí na sex ani vzrušení.

Pomoc je jednoduchá. Přemýšlejte nad pocity a nepodléhejte těm negativním.

Až vás zase začnou nahlodávat nepříjemné myšlenky, zažeňte je knížkou, filmem nebo krátkým cvičením. Pomůže i partnerka a přátelé. Cokoliv odkloní pozornost od negativ vám může podpořit erekci. 

Změňte nezdravý jídelníček

Změna jídelníčku nemusí být přísná. I na zdravé stravě si lze pochutnat. Je nutno přemýšlet, co a v jakém množství jíst. Zdravá strava prospívá srdci a udrží průchozí cévy. To jsou základní podmínky pro udržení pevné erekce a podporu té slabé. Důležité je i udržet si zdravou váhu, která brání nadváze, obezitě, vysokému cholesterolu a diabetu. To jsou časté příčiny slabé erekce.

Vyřaďte potraviny s vysokým obsahem tuků, cukrů a soli, a tedy průmyslově ultra zpracované potraviny s konzervanty, aromaty, příchutěmi a nežádoucími látkami. Vašim cílem je co nejméně zpracovaná a šetrně upravená strava.

Velmi užitečný seznam potravin pro podporu erekce sestavila stránka Erekce.cz.

Stravu obohaťte doplňkem pro podporu erekce

Doplňky pro podporu erekce podporují prokrvení organismu a penisu podobně jako zdravé potraviny. Lze je užívat společně se stravou a také samostatně, pokud si na zdravou stravu nedovedete navyknout. Pomocí doplňku podpoříte erekci rychleji. Zdravou životosprávu samozřejmě nevynechejte.

Mezi nejoblíbenější doplňky patří výrobky Proerecta, konkrétně kapsle KLASIK a LONG.

  • Proerecta KLASIK je určena pro okamžitou podporu erekce do 45 minut v případě nečekaného selhání. KLASIK se užívá pouze v případě potřeby.
  • Proerecta LONG je naopak určena pro každodenní užívání pro muže, kteří znají příčinu slabé erekce. LONG neléčí nemoc, která erekci oslabuje, ale funguje jako přírodní součást, která může předepsanou léčbu doplňovat a urychlit podporu erekce.

Proerecta pro podporu erekce

Všechny doplňky značky Proerecta najdete přímo na stránce e-shopu. Doručení je diskrétní a do 48 hodin.

Pravidelně cvičte dle svých možností

Bude škoda zařadit ukázkový jídelníček, ale sedět doma. Sedavá zaměstnání, ježdění autem a žádný pohyb erekci zhoršují. Neaktivita oslabuje všechny tělesné procesy.

Hlavním účinkem fyzické námahy je podpora prokrvení organismu. Dobrý průtok krve a průchozí cévy se za několik týdnů projeví na pevnější erekci. Odborníci se shodují na minimální fyzické zátěži aspoň 25 minut denně bez přestávek. Důležité je donutit se a začít. Nezapomeňte, že vysportované tělo je pro ženy silným afrodisiakem. Čím lépe budete vypadat, o to více s vámi bude partnerka chtít spát. To už za tu námahu stojí, nemyslíte?

Poradně zkontrolujte léky

Pokud jste pacient, musíte užívat léky tak, jak předepsal lékař. Nesmíte je měnit ani pozměňovat dávkování. Některé léky mají své vedlejší účinky v podobě změn krevního tlaku. Léky proti duševním problémům zase odklánějí pozornost od vzrušení a bez něj nemůže zůstat pevná ani erekce. O negativech se dočtete v příbalovém letáku. Své podezření, že vám erekci zhoršuje lék, konzultujte s lékařem, který jej předepsal. Může jej vyměnit nebo změnit dávku, aby k problematické erekci nedocházelo.

Se závažnými problémy pomůže specialista

Ne všechny problémy s erekcí vyřešíte sám. Specialisté čekají, až vám budou moci pomoct. Pokud máte nemocné srdce a cévy, zajděte za kardiologem. Pokud jste cukrovkář, jděte k diabetologovi. Pokud nevíte, zda nemocí trpíte, pravidelně absolvujte preventivky u praktického lékaře. Čím rychleji problém najdete, o to rychleji můžete začít pracovat na jeho odstranění.

O problému s erekcí mluvte s partnerkou

Mnozí muži problém skrývají, protože se před partnerkou stydí. Jelikož o problémech nemusí tušit, očekává od partnera pevnou erekci.

Je důležité popovídat si a o všem ji informovat. Lépe vás pochopí a nebude se divit, proč erekce selhává a proč se sexu vyhýbáte. Z vás tak opadne úzkost, nervozita a strach, že zase selžete. 

Řekněte jí, jak si na tom stojíte a co si myslíte, že za slabou erekcí stojí. Zároveň vysvětlete, jaké kroky podnikáte, abyste problém zlepšil. Vnímavá a rozumná partnerka se vám bude snažit pomoct a podpořit vás. Pouze páry, které si spolu povídají, mohou vyřešit intimní problémy společně. Nestyďte se a vyložte karty na stůl. Přejeme vám pevnou erekci a pevné zdraví během celého roku.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.