Nová budapešťská atrakce: ČURAJÍCÍ CHLAPEČCI! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Nová budapešťská atrakce: ČURAJÍCÍ CHLAPEČCI!

Muži na toaletě ztratili soukromí.
Muži na toaletě ztratili soukromí. (Foto Facebook, Profimedia.cz)

Maďarský koncern MOL, jehož čerpačky najdete i po celém Česku, s velkou slávou otevřel nové sídlo v Budapešti. Jednu věc ale projektanti při návrhu nádherné moderní budovy nedomysleli: Pisoáry jsou na některých patrech umístěny tak nešikovně, že muži vykonávající malou potřebu jsou zřetelně vidět přímo z ulice!

Lidé se tak na sociálních sítích dobře baví u fotografie, na které jsou močící muži při večerním osvětlení vystaveni pohledům zvenčí. Fotografie zejména na Facebooku vzbudila rozruch. „Veřejnost dlouhodobě požaduje v Budapešti větší počet veřejných toalet, že by to lidé mysleli takhle?!“ komentuje snímek uživatelka Judit B.. „V Bruselu mají slavného čurajícího chlapečka, my jich máme rovnou několik!“ dodává.

Další lidé ironicky komentují otevřenost společnosti. „V žádném případě nikdo nemůže tvrdit, že by společnost MOL nebyla transparentní,“ směje se Gábor S. Vedení společnosti na situaci reagovalo umístěním paravánů tak, aby svým zaměstnancům zajistilo trochu víc soukromí.

Budova byla otevřena koncem minulého roku a patří k nejmodernějším v zemi. Na její stavbu připadlo přes 1000 tun skla, má 28 podlaží a pojme až 2500 zaměstnanců. V případě nutnosti se dá dokonce hermeticky uzavřít.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.