Lupiči s nožem obrali řidiče o auto: Skrývali se ve skalách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. května 2023

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Lupiči s nožem obrali řidiče o auto: Skrývali se ve skalách!

Superb, kterého zmocnili, si dlouho neužili.
Superb, kterého zmocnili, si dlouho neužili.  (Foto PČR)

Aktéry loupežného přepadení řidiče (42) v Hronově na Náchodsku dopadla policie Po pěti dnech. Recidivisté Jakub B. (36) a Jiří H. (39) se v úterý s noži v ruce zmocnili jeho superbu.

Policisté dvojici v kradeném voze pronásledovali. Jeden z nich při honičce na hlídku v závěsu dokonce hodil elektrocentrálu. Strážci zákona se jí naštěstí vyhnuli, a později se jejich kolegům podařilo na autě pomocí pásů propíchat pneumatiky. To jej zastavilo, lupiči však zmizeli do skal. Tam se skrývali pět dní.

„V sobotu večer byli zadrženi v Teplicích nad Metují,“ uvedla policistka Iva Kormošová. Vyšlo najevo, že starší z dopadených byl už od května v pátrání, protože nenastoupil do vězení. Neplatil výživné a dokonce se měl nechat najmout na zabití soka v lásce jeho spolupachatele. Trestní minulost má za sebou i mladší muž. Za přepadení řidiče jim hrozí až desetileté tresty.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.